Перевезти коллекцию кактусов с Украины в Европу

1
Здравствуйте, кактусоводы!
Хочу спросить ваш совет,может, кто- то сталкивался сам или что- то слышал. Как перевести коллекцию кактусов с Украины в Европу ( порядка 100-150 шт.)?!она мне дорога так как собирала не один год! Я где- то читала,что нужны какие- то сертификаты ( паспорта растений) для прохождения границы . Где они делаются ,какая цена ? Как это происходит? Может,кто- то прошёл эту процедуру и поделится опытом!


Re: Перевезти коллекцию кактусов с Украины в Европу

2
Як правило, чим західніше і північніше в Європі знаходиться країна, тим жорсткіше законодавство ( і його дотримання ) щодо ввозу живих рослин.
"Апофеозом " в цьому відношенні є Ісландія, туди приватним особам заборонено ввозити будь-які рослини, дозволяється тільки науковим та науково-виробничим організаціям.
Вам треба в карантинній інспекції за місцем проживання поцікавитись умовами ввозу рослин до конкретної країни, і якщо вирішите, що "гра варта свічок,"
приступити до оформлення належних документів. Удачі !

Re: Перевезти коллекцию кактусов с Украины в Европу

4
rostyslav vashchuk писав: 23/05/2021-14:07 Вибачте, будь-ласка, за неточність в попередньому дописі. малась на увазі карантинна інспекція рослин, або як вона зараз називається - Державна
служба з карантину рослин України.
Спасибо большое за ответ на мой вопрос и за быстрый отклик! теперь знаю,в каком направлении ,,копать")))
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”