Червоний павутинний кліщ атакує :(

1
Доброго дня,

Необхідна порада спеціаліста.

Десь місяць тому з'явилися жовто-коричневі плями біля основи кактусів або в ямках, біля колючок (доволі вибірково, в основному Ехінопсіси).
Я довго розбирався і шукав в неті інформацію, скоріш за все червоний павутинний кліщ, я дійшов такого висновку сам (маю мало досвіду).

Отже, порадившись з одним спеціалістом я обробив акароцидом (Санмайт). Купив собі лупу 30х і через тиждень оглянув. Побачив що на одному кактусі вони ще явно є, маленькі жучки ледь помітні від прозорого до насичено рижого, здавалося що вони не рухаються, але ураження збільшувалися. Отже я обробив ще раз. Пройшов тиждень і бачу що не допомогло(((

Будь ласка, допоможіть. Щиро дякую наперед)

Дуже не хочеться щоб колекція зелених загинула.


Re: Червоний павутинний кліщ атакує :(

3
Дякую за відповідь. На тих що знизу коричнивіють я кліщів не зміг знайти, тому погоджуся. :)
На останньому фото коричневі плями з'являються не знизу а якраз на верхівці де все зелене. Я купив лупу 30х і явно бачу в тих місцях жучків, вони майже нерухомі від прозорих до рижих кольорів. Нова пляма з'являється раз на декілька днів і під лупою в тому місці я бачу декількох жучків чи кліщів, аж так точно не розберу. Знизу той кактус взагалі не має коркування.
На жаль, на фото не видно, буквально вчора на самій верхівці (якраз свіже зелене) з'явилася свіжа світло коричнева пляма, під лупою я знайшов десь п'ять жічків-кліщів.

Re: Червоний павутинний кліщ атакує :(

4
Я читала, что красный плоский(не паутинный) клещ до 40% времени проводит не питаясь. Линька там всякая. Не попали под обработку, не ели отравленный эпидермис итэдэ..
Поэтому, когда обрабатывала своих от плоского клеща, добавляла во вторую обработку ниссоран, который гормональный и стерилизует непитающихся самок. Первая была только санмайт, как и у вас
Схема с такой обработкой помогла мне с первого раза, хотя я пребывала в панике и применила первое попавшееся на адекватном сайте решение.

ПС. тоже не вижу там клещей, хоть и фотка крупная

Re: Червоний павутинний кліщ атакує :(

5
Щиро дякую за відповіді і допомогу.

Трохи погравшись з лупою і телефоном дружини мені вдалося зробити збільшене фото. Ушкодження і кліщі якраз біля верхівки де все молоде і солодке.
Додаю фото. (з початкового посту останній кактус зблизька)

Re: Червоний павутинний кліщ атакує :(

6
Я пользуюсь препаратом "Антикліщ-Про". Из всех опробованных он показал наилучшие результаты. Имеет кишечно-контактное действие, требует всего одной обработки, срок действия 25 дней, малотоксичен. Покупал его в Эпицентре.
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”