Кореневі борошнисті червці

1
Доброго дня.

Сьогодні коли поливав кактус і зливав з піддону воду помітив кореневі борошнисті червці ("Мучнистые червецы") https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0 ... 1%86%D1%96

Витягнув бідолаху мелокактуса з горщика і так це вони, поки що не критично, але знаю з досвіду вони швидко розмножуються. Переглянув його "сусідів" і вже бачу що в одного теж є.

Декілька місяців не було нових кактусів, з іншими рослинами не контактують. Єдина теорія що принесло вітром з відчиненого вікна. :(

Минулого року я мав цю проблему - мені порадили витягнути з горщиків, обмити землю і перемити з господарським милом повністю весь кактус. Я так і зробив, це допомогло, але прийшлося мити всі, вийшла майже пекельна робота перемити більше 2 десятків кактусів а потім пересадити.

Шукаю пораду, чув є якісь інсектециди якими поливають кактуси від кореневих борошнистих червців, може хтось використовував? Може є якісь інші методи, про які я не знаю?
Вважаю себе початківцем. Буду дуже вдячним за пораду.


Re: Кореневі борошнисті червці

3
Добрый вечер!
Самые доступные средства- Актара и/или Конфидор. Это системные инсектициды. Ими надо хорошо полить горшки растений 2-3 раза с недельным интервалом между обработками. Как вариант, первый раз можно пролить одним препаратом, второй- другим. Концентрацию возьмите в несколько раз большую, чем рекомендовано на упаковках.

Re: Кореневі борошнисті червці

4
Доброго дня!

Щиро дякую за допомогу. Довго не відписував, бо хоча під час зовнішнього огляду бачив, що більше немає ознак борошнистих червців, хотів під час пересадки вже на 100% пересвідчитися.
Ваша порада допомогла врятувати зелених :-D Дякую.
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”