Нужен наставник и помощник

1
Здравствуйте!

Я новичек на форуме и в выращивании суккулентов. К сожалению, из-за отсутствия знаний и опыта несколько растений уже погибло. Чтение книг и форумов дело, безусловно, полезное, но медленное.

Поэтому я подумал, что быстрее и надежнее было бы найти опытного кактусовода, который взял бы меня в качестве ученика, а заодно помог бы разобраться с текущими проблемами.

Я с удовольствием оплачу такую помощь.

С уважением,

Анатолий.

P.S. Очевидно, конкретные предложения лучше писать в личку.


4
В таком случае, коллега-земляк, звоните (404-10-56) - у меня не хватает времени на пересадки растений, а у Вас опыта - может мы сможем быть друг другу полезны ;).

5
Elenacactus писав:В таком случае, коллега-земляк, звоните (404-10-56) - у меня не хватает времени на пересадки растений, а у Вас опыта - может мы сможем быть друг другу полезны ;).
Ищу такого же неопытного коллегу в Хмельницком - плошками с ещё непикированными посевами и горшками с землесмесью обеспечу. Платить не надо :))
Ariocarpus - forever !

Re: Нужен наставник и помощник

10
А для мене тема незрозуміла. що значить наставник і помічник?

Гігабайти літератури онлайн, можливість задавати запитання на форумі і регулярні
зустрічі на міському клубі (думаю, в Києві та Вінниці вони є)... - цього недостатньо???

Бачимо глобальну проблему сьогоднішньої молоді - абсолютне
невміння займатися самоосвітою, шукати і помилятися, витрачати час і зусилля.
І розвиватися, еволюціонувати...
Ні, треба, щоб наставник пожував і поклав у рот уже готову кашу із знань.
Але ці розжовані знання Ви ніколи не оціните, бо не знаєте, що таке здобути їх самостійно.

Прекрасний привід для переходу у філософську тему
"чому ми такі дурні, і що треба з"їсти, щоб порозумнішати"

Re: Нужен наставник и помощник

11
Речь о практических навыках - о том, что не приобрести за чтением книг. Клубных встреч в Киеве нет.
Одни хотят приобрести опыт, у других есть потребность в помощниках. В чём проблема?
И предлагаю оставить молодёжь в покое - с ними всё ОК, просто они другие (было бы странно, если бы молодое поколение стало точной копией нашего).

Re: Нужен наставник и помощник

12
ну..у....у....у, господа.....
А человек представился как новичек и помощи попросил..... а мы ему философскую тему,,,,?????
Спасибо, что на моем новичковском кактусном пути не встречались такие философы, а встречались Альберт Евдокимыч, Игорь Сытник, Сергей Бабенко, Володя Смелый, Сергей Касторный, Олег Сорокин, Юрий Шинкаренко и многие другие увлеченные люди, которым рассказать, да еще и показать как было за счастье! И часы пролетали, месяцы и годы и никто не додумался упрекнуть, что я такой тормоз самообразованием не занимаюсь, а я доставал конкретно, поверьте::)) Кстати Игорь Сытник или Сергей Мирошниченко и сейчас такие вопросы открывают в разговоре, как бы невзначай, что не то что в литературе.... ну что тут говорить, живое общение незаменимо, и мы тут для этого собрались.
www.leal-cactus.com.ua

Re: Нужен наставник и помощник

13
Ця тема досить доречна, знаючи по собі як початківцю було досить тяжко спочатку, читав літературу, сттаті, методом проб і помилок вчився на своєму досвіді. Проте часто не вистачало якоїсь дрібної проте дуже доречної поради когось із більш досвідчених. Для мене завжди було приємно було почути поради і побачити все на своїх очах у нашого колеги Ярослава Смейко, я із захватом слухав те що він розказував і мотав для себе на вус. Також багато чого черпав із цього сайту.
У випадку взаємної допомоги це хороша практика для новачків і тим більше взаємовиручка.

Re: Нужен наставник и помощник

14
так, Богдане.
Але Ви говорите про ситуацію, коли після необхідного етапу самоосвіти
(коли усі запитання уже сформульовані і викристалізувані)
не вистачає почути всього 1-2 фрази для якісного стрибка.
А не коли Ви платите за допомогу, або взамін за консультацію пересаджуєте комусь сіянці,
ходити до лісу по листовий перегній чи старанно просіюєте пісок на крупнозернисту фракцію.

Re: Нужен наставник и помощник

15
Skeptyk писав:так, Богдане.
Але Ви говорите про ситуацію, коли після необхідного етапу самоосвіти
(коли усі запитання уже сформульовані і викристалізувані)
не вистачає почути всього 1-2 фрази для якісного стрибка.
А не коли Ви платите за допомогу, або взамін за консультацію пересаджуєте комусь сіянці,
ходити до лісу по листовий перегній чи старанно просіюєте пісок на крупнозернисту фракцію.
Самоосвіта це завжди добре, проте ніколи не завадить підтримка. Тут ніхто не говорить проте щоб щось відробляти комусь, просто ось не знаєш як правильно пікувати сіянці, чи пересаджувати чи ще кучу варіантів по догляду за рослинами приходиш тобі показали як правильно це зробити чи як уникнути і сидиш практикуєшся. Неодноразово в мене самого виникало бажання комусь допомогти заради практики.
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”