Нужна помощь

1
Доброго времени суток!
Помогите определить, что ето за кактус, и самое главное что за черные пятна?
И как его можно привести в горизонтальное положение?(и нужно ли вообще - пусть растет так?)
Как быть с отверстием? Нужно ли чем-то прикрыть?
Как я думал сделать, часть кактуса срезать и посадить горизонтально, а отростки укоренить отдельно.
Предлагайте свои варианты :yes:
Заранее спасибо.
Зображення
Зображення

Зображення
Зображення

Зображення
Зображення

Зображення
Зображення

Зображення
Зображення

Зображення
Зображення


С ув.Николай)

Re: Нужна помощь

3
У Вас, мабуть, Cleistocactus strausii. Я б відрізав і вкорінивдві верхівки, ті частини, які рівні, товстіші. Але зробив би це вже на зиму- поставив би на вкорінення насухо на зиму. Пень посадіть весною вертикальо. Буде маточником. Бачив колись прищеплені безхлорофільні кактуси на Штраусах- виглядають непогано. Можна і так використати відростки нові, якщо не будуть цікавити як самостійні рослини. Такі плями на цереусових зустрічаються часто. Вони часто потім висихають. Пробував їх і виколуплювати- видаляються разом з невеликим стержнем, який проник в м’якоть. Чув, що вони є наслідком постійного вегетативного розмноження цереусових. Не знаю, чи це правда

Re: Нужна помощь

4
sirocco писав:У Вас, мабуть, Cleistocactus strausii. Я б відрізав і вкорінивдві верхівки, ті частини, які рівні, товстіші. Але зробив би це вже на зиму- поставив би на вкорінення насухо на зиму. Пень посадіть весною вертикальо. Буде маточником. Бачив колись прищеплені безхлорофільні кактуси на Штраусах- виглядають непогано. Можна і так використати відростки нові, якщо не будуть цікавити як самостійні рослини. Такі плями на цереусових зустрічаються часто. Вони часто потім висихають. Пробував їх і виколуплювати- видаляються разом з невеликим стержнем, який проник в м’якоть. Чув, що вони є наслідком постійного вегетативного розмноження цереусових. Не знаю, чи це правда
Дякую, за інформацію :yes:
С ув.Николай)

Re: Нужна помощь

5
Николай, Вы наверное имели в виду посадку ВЕРТИКАЛЬНО, а не ГОРИЗОНТАЛЬНО :| ?
Такие растения в природе растут именно вертикально - не стоит менять этот порядок в коллекции ;).

Re: Нужна помощь

6
Elenacactus писав:Николай, Вы наверное имели в виду посадку ВЕРТИКАЛЬНО, а не ГОРИЗОНТАЛЬНО :| ?
Такие растения в природе растут именно вертикально - не стоит менять этот порядок в коллекции ;).
Смешно получилось, я оговорился или правильней сказать опечатался. Имел введу вертикальное положение вместо горизонтального :mrgreen:
С ув.Николай)
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”