Re: Что за пятна на кактусе?

2
І на моїх непонятні плями, тому я у Вашу тему теж за порадою
Вони вже давно, спочатку були менші, потім збільшились, а тепер не ясно, або не збільшуються, або збільшуються дуже повільно. DSC_0881.JPG Вони вже давно, спочатку були менші, потім збільшились, а тепер не ясно, або не збільшуються, або збільшуються дуже повільно. Переглянуто 5600 разів 133.94 Кіб
На всякий випадок поки що протерла спиртом. DSC_0879.JPG На всякий випадок поки що протерла спиртом. Переглянуто 5600 разів 127.27 Кіб
Чим би їх краще обробити щоб не потравити домащніх, бо не маю можливості винести надвір, тільки в лоджії.

Re: Что за пятна на кактусе?

3
Обработайте Коронетом - он не воняет и не сильно токсичен... и надо что-то делать с условиями содержания. Раз есть грибок, значит у Вас повышенная влажность и сырость...

С уважением,
Ната Эллис
одесский фонд любителей кактусов - www.asterias.od.ua

Re: Что за пятна на кактусе?

6
Поможіть, будь ласка. Якийсь у мне невезучий цей кактус- знов нова невідома пляма. На дотик тверда, якщо потерти, то стирається наліт і під низом вона зовсім темна.
DSC_0030.JPG DSC_0030.JPG Переглянуто 5196 разів 123.59 Кіб

Re: Что за пятна на кактусе?

8
Очень похоже на вялотекущую вирусную инфекцию. Способов лечения не описано. Совет - в летний период создать максимально жаркое содержание(лучше в теплице). В моей практике были случаи спонтанного выздоровления кактусов. :good:
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Что за пятна на кактусе?

10
Я так розумію, моєму сальйону не допомогти. Я бачив темніший низ кактуса ще перед зимівлею, але не надав цьому значення, у всіх же кактусів низ темніший, весною він навіть трохи надувся і почав ростити колючки. А тут поїхав в Київ в кінці квітня, перед поїздкою та "долька" в нього посвітліла", по приїзді додому я вже побачив таке, це сталося за 4 дні і на враженій поверхні почала з'являтись наче пліснява. Що це з ним трапилось?
Вкладення

Re: Что за пятна на кактусе?

11
Наталія писав:Поможіть, будь ласка. Якийсь у мне невезучий цей кактус- знов нова невідома пляма. На дотик тверда, якщо потерти, то стирається наліт і під низом вона зовсім темна.
DSC_0030.JPG
У меня та же проблема с теплолюбивыми цереусовидными. На мой взгляд - это "обморожение": отмирание тканей от низких температур, так как страдают в первую очередь именно наиболее теплолюбивые. После повышения температур появляться новые пятна перестают, а те, что уже образовались, со временем полностью высыхают и на их месте появляются углубления с сеткой высохшей древесины (если она там была).

Re: Что за пятна на кактусе?

12
Извиняюсь, что влезаю в чужую тему, но у моего подопечного тоже пятна, правда немного другие. С солнечной стороны появились какого-то малинового цвета не то пятна, не то разводы. Ожог или что-то другое?
Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”