Необхідна порада. Пікіровка сіянців астрофітума

1
Всім привіт. Потрібна невеличка порада.
Два тижні назад посіяв насіння астрофітумів. Перші почали сходити вже через декілька днів. і на сьогоднішній день маємо наступну картину (на фото). Зійшло приблизно 50%. Деякі з них починають падати набік наче підказуючи що їм досить важко вкорінитись. На насінню (і зійшовшому і ні ) починає появляьтсб пліснява, стараюсь видаляти.
Пробних декілька штук я розпікірував в платиковий стаканчик вчора. Зробив невеличкі ямки і врезультаті вони змогли закріпитись у вертикальному положені і не падати на бік. Замічу що корінці дуже слабенькі і дуже легко пошкоджуються навіть при найніжнішому поливі. Хочу розпікірувати інші. Чи правельим буде таке рішення?
Дякую.


Вкладення
Проведена пікіровка Проведена пікіровка

Re: Необхідна порада. Пікіровка сіянців астрофітума

2
Олеже, однозначної відповіді тут нема

я б тримав їх без пересадки місяців 3-4
(проростки на Вашому фото в круглій ємності
виглядають цілком оптимістично, на відміну від розпікованих)

З іншого боку, є ціла течія в кактусівництві, яка пропонує пересаджування сіянців щодватижні
(це фанати С.Батова, який в своїй книзі ввів термін "тургорная разгонка")

Re: Необхідна порада. Пікіровка сіянців астрофітума

3
Олег, кращим виходом була б обробка посіву якимсь фунгіцидом- він витравить плісінь. Правда є один недолік- фунгіциди на деякий час тормозять ріст сіянців. Але посів збереже. Думаю, що при такій ранній пересадці слабих ще сіянців, Ви можете втратити значну частину посіву

Re: Необхідна порада. Пікіровка сіянців астрофітума

5
Skeptyk писав:(проростки на Вашому фото в круглій ємності виглядають цілком оптимістично, на відміну від розпікованих)
В круглій ємності це і є розпіковані рослини. Щодо течії Батова: з його твердженнями абсолютно не згоден...
Востаннє редагувалось 08/03/2015-23:40 користувачем Marian, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Излишнее цитирование

Re: Необхідна порада. Пікіровка сіянців астрофітума

6
Skeptyk писав: (проростки на Вашому фото в круглій ємності виглядають цілком оптимістично, на відміну від розпікованих)
В круглій ємкості оптимістично, мабуть тому що щойно пересаджені) Почекаєм тиждень побачим що з них буде.
Востаннє редагувалось 08/03/2015-23:41 користувачем Marian, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Излишнее цитирование

Re: Необхідна порада. Пікіровка сіянців астрофітума

8
Я занурюю корінець сіянця у грунт загостреною дерев'яною палочкою, якщо треба. Поливати можно знизу або рясно оприскувати.

0leg, як на мене, занадто велика фракція для посіву.
Кошка, гуляющая сама по себе, имеет форму листа Мёбиуса
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”