Потрібна порада по лобівії

1
Вже 8 років живе у мене лобівія Lobivia echinata. Щороку ранньою весною, одночасно з ребуціями, набирає бутони і ...успішно їх сушить. За весь час цвіла лише 3 рази. Я вже відсадила від неї найбільшу дітку ( щоб не грішити на слабі корені або купу діток, які її ослаблюють), так тепер вони влаштовують те ж саме вже удвох! :mrgreen: Минулого року вони ростили бутони без поливу, в цьому році поливала ( з розумом і без нездорового ентузіазму) Бутон засох! Пересаджується раз на 2-3 роки. Решта "братви" такі коники зі мною не витворяє! Як надумали цвісти,то доводять діло до кінця! Ось фото моїх вреднячок:
Отакенний бутон засушила в цьому році! Отакенний бутон засушила в цьому році!
Це мала, теж вся в свою мамцю :roll: А це мене ощасливила таки рік тому Ну що я роблю не так?!! Вже ніяких сил моїх не вистачає отаке терпіти... Хочеться знайти з ними спільну мову...Навчіть, порадьте, буду дуже вдячна! :)


Re: Потрібна порада по лобівії

3
Дякую! Роблю все можливе. але погода у нас львівська :) І все ж, ребуції з айлостерами стоять щасливі,жодна не тягнеться, а з цими щось я напевне не "доганяю"!. А за вікно переберуться через пару днів, от грозовий циклон переживем...

Re: Потрібна порада по лобівії

4
вони, зарази такі, люблять сонце. і перепад температур день/ніч

цього року у мене перезимували при +5 на повному освітленні - бутони пруть зі всіх боків.
лобівії, сульки, айлостери...навіть ехінопсіси розміром по 4-5 см - і ті з бутонами...

а вже як дає бутони - не поспішайте від радощів поливати.
потрохи, з перервою на просихання...

Re: Потрібна порада по лобівії

6
На жаль цьогорічний травень у Львові не сприяє цвітінню (про кактуси в теплиці я не говорю). В мене от Lobivia tiegeliana десь зо 10 шт. пуп"янків має, але вони не ростуть абсолютно - не має сонця, дощ-злива, злива-дощ :( Та й інші не спішать цвісти. Ні ребуції, ні гімнокаліціуми. Пуп"янки є, але майже не ростуть .

Re: Потрібна порада по лобівії

8
Нє-а! Моя єдина пародія, яка дорослА до цвітіння ( chrysacanthion) процвіла ще на початку лютого, а Notocactus uebelmannianus "пожартував" якраз на 1квітня. Чого в таку рань? Квіти розмір і навіть колір толком не набрали... Я теж над ним мало не плакала. От якби зараз цвів, зовсім інший був би букетик!
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”