Re: Допоможіть вилікувати ребуцію

16
Андрей Лукьянцев писав:Таша, не беритесь за фунгицид, это у вас бактериоз... А против бактерий фунгицид редкий поможет. Вообще ни за что не беритесь, вашему растению просто крайне не хватает солнца. От этого и бактериоз появился. Подставьте под прямые лучи (без стекла) на часок в день, и все пройдет за недельку. Обработайте растение акарицидом, на нем клещик... :wink:
...В "вірусно-бактеріальних" питаннях я ще трохи плаваю ( плямки- цятки бувають схожі), але от на рахунок "живності" скоро сама зможу щось новачкам радити :) . Був період, коли поповнення йшло в основному за рахунок магазинних рослин, а тому, що таке кліщі, знаю не по картинкам. Правила "вхідного контролю" і профілактика діють жорстко і в обов"язковому порядку! Плюс щоденний огляд кожної рослини з 10- кратною лупою. Все, що повзає, бігає, скаче або просто сидить, виловлюється, ідентифікується і ...знищується :) Так,що кліща в мене немає! Ні на цій ребуції, ні на інших кактусах!!!
Взагалі-то, кактуси в мене живуть на відкритому підвіконні південної орієнтації, і пряме сонце у них десь біля 4х годин щодня. Всі круглі і колючі, крім тих, кому по паспорту належить бути лисими або довгими :-D
Переконана,що D_Petrov правий на всі 100... Щоправда, ребуцьку я не викинула, а тричі обробила (по інструкції). Так що вона жива, приріст чистий і нова, наразі чиста, дітка...


Re: Допоможіть вилікувати ребуцію

21
Будучи врачом и имея микроскоп, решил посмотреть, кто же все таки живет на моем гимне bruchii v.albispinum

Это хитиновая оболочка клеща после линьки
Зображення
А вот и сам виновник торжества
Зображення
Зображення
Вот еще видео снял про него:))
https://www.youtube.com/watch?v=LXiLSROg8mI

Не знаю почему, но видео не удается вставить. Если модераторы подправят, будет здорово. А нет, смотрите по ссылке.

Re: Допоможіть вилікувати ребуцію

24
asmodian писав:Будучи врачом и имея микроскоп, решил посмотреть, кто же все таки живет на моем гимне bruchii v.albispinum
....
Это хитиновая оболочка клеща после линьки
И я хочу такую "цяцьку", которой первое фото сделано! 8O :)
Востаннє редагувалось 16/08/2015-20:11 користувачем D_Petrov, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Убрано излишнее цитирование
Мой сайт: cactusist.dp.ua
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”