Дітки сулькоребуції

1
От запопав собі двох дітей сулькоребуції, можливо це рауші? Зняті зі щепленого "голандця".
Що з ними зробити? Вкоріняти? Щепити?


Вкладення
IMG_6797s.jpg IMG_6797s.jpg Переглянуто 2613 разів 261.01 Кіб
IMG_6796ss.jpg IMG_6796ss.jpg Переглянуто 2613 разів 228.19 Кіб

Re: Дітки сулькоребуції

2
Як на мене, то це "рауші". Восени я отримав у подарунок такі самі живці.Поки гадав, що маю з ними робити та писав про це на форумах, вони встигли випустити коріння) Поклав зверху на грунт і поставив у зимовник. Думаю, що навесні вони так само легко почнуть рости, як і всі інші кактуси)
Ariocarpus - forever !

Re: Дітки сулькоребуції

4
GiorgioLviv писав:А, то вони легко вкорінюються? Тоді ризикну на своїх коренях ростити)
С Рауши не так легко, как с эхинопсисом, но окоренить вполне по силам. На мой взгляд - одна из самых привлекательных сулек. ))

Re: Дітки сулькоребуції

6
На моїх рослинках коріння з'явилося приблизно через місяць-два. Без будь-якої стимуляції. Я їх не заточував (вони надто малі), не вмочав ні в які стимулятори росту. Просто лежали осторонь. Буває, що коли не дуже приділяєш чомусь свою увагу, то воно саме виходить нормально) Так і с цими моїми рауші стало - полежали трохи, та й випустили коріння.
Ariocarpus - forever !

Re: Дітки сулькоребуції

8
GiorgioLviv писав:А за скільки часу можна чекати коріння?
Для лучшего корнеобразования, обработайте биостимулятором и поставте на "сухое" укоренение(сейчас все равно период покоя). К весне будете "с корнями"... :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”