Re: Возведение теплицы

406
У меня 8 м2 поликарбонатная и летом форточки ночью даже не открываю - все равно быстро остывает, но у нас ночи гораздо холодней, чем у вас, поэтому при ночной вентиляции Ваши кактусы должны будут чувствовать себя в теплице превоcxодно. Отмойте тщательно стекла и весной завесьте прямое солнце тонким спанбондом - под стеклом все горит легче, чем под поликарбонатом.


Re: Возведение теплицы

407
Так як нормального місця для теплиці в мене на ділянці немає, вирішив,що теплиця буде на гаражі. Старий металевий забираю, будую інший, на ньому теплиця. Зараз роблю документи на реконструкцію. Питання з чого краще і надійніше? Схиляюсь до варіанта скляної теплиці. Полікарбонат в мене був на навісі. Через 3-4 роки став протікати. Знаю, що якісний довше служе, але мені здається,скло

Re: Возведение теплицы

409
Не можна. На металевий немає сенсу ставити теплицю. Дуже вже гараж убитий. А новий робити хочу трохи більший. І хоч і не центр міста, але за самострой впаяють на протязі тижня.

Re: Возведение теплицы

411
вже говорив і скажу знову...перегрів буде скажений....
я закопався в землю на 80 см, і все одно шпарить...
плюс якщо теплицю хочете опалювану - на даху гаража влетите в копійку...

Re: Возведение теплицы

412
Те, що воно приватизоване, для реконструкціїї гаража не має значення, все одно потрібні папери.
З приводу перегріву... Бачив в інеті на дахах, ніби нічого. Хочу по типу Мітлайндера з кватирками під дахом для вентиляції. На ділянці на землі немає сонячного місця. Все уже забудовано. Два хазяїна на 5 соток.
PS Зараз в двох наполовину навісах, наполовину мінітепличках в самому кращому місці сонце попадає на рослини 3-4 години в день. До того і потім тінь.

Re: Возведение теплицы

415
zoozooz писав:Те, що воно приватизоване, для реконструкціїї гаража не має значення, все одно потрібні папери.
З приводу перегріву... Бачив в інеті на дахах, ніби нічого. Хочу по типу Мітлайндера з кватирками під дахом для вентиляції. На ділянці на землі немає сонячного місця. Все уже забудовано. Два хазяїна на 5 соток.
PS Зараз в двох наполовину навісах, наполовину мінітепличках в самому кращому місці сонце попадає на рослини 3-4 години в день. До того і потім тінь.
Я мав на увазі інше. Ви в приватному будинку живете і гараж на території приватного будинку? Якщо так, то на ген.плану є гараж і байдуже який він залізний або капітальний. Я б в приватному секторі не морочився б документами з приводу перебудови гаража.
У мого тестя на ген.плані ділянки є хоз.посторойка, яку можна перетворити в гараж, курник, в невеликий будинок тощо. Якщо на плані є гараж, то його можна перебудувати (реконструювати) без дозволу, а вже що надбудовувати зверху так в законах взагалі нічого не сказано, якщо звичайно це не в історичному районі який охороняється державою.

Арочна виходить дешевше, але її провітрювати складніше. Стандартна будиночком простіше в обслуговуванні і провітрюванні і її легше зробити.

Re: Возведение теплицы

416
Гараж по плану дуже вузький. Немає сенсу на такий же реконструювати. А на більший потрібно папери, бо добрі сусіди здадуть у той же день.
Зі. А який профіль під ПК краще. Готовий алюмінієвий (теплиці готові під збірку) чи самому з прямокутних труб зварити і пофарбувати?

Re: Возведение теплицы

418
все впирається в розмір, в перспективу опалювання тощо...
я свою площею 18м2 стаціонарну робив з труб 60х40. кутові стійки 60х60,
щоб вставити мпвікна і двері, їх ширина 60

добре продумайте кроквову систему, я давав 40х40 вигнуті на прокаті,
але краще було взяти щось на кшталт 60х30, щоб по них легше
прикріпити алюмінієвий з"єднувальний профіль база+кришка....

монтаж пк на дах - окрема розмова........ми вдвох 5 листів 100х420 кріпили 4 дні....
основні затрати часу - перестановка риштування

Re: Возведение теплицы

420
balanovskiy писав:Якщо на плані є гараж, то його можна перебудувати (реконструювати) без дозволу, а вже що надбудовувати зверху так в законах взагалі нічого не сказано.
не совсем. для начала реконструкции/строительства нужно подать уведомление в ДАБИ, а перед этим получить паспорт строения в горисполкоме. не говоря о том что реконструкция сейчас согласно последним изменениям в законодательство должна проходить с соблюдением нынешних норм и стандартов. у меня к примеру гараж сейчас стоит в 5 метрах от дома соседа, а по нынедействующим должно быть 8м(можно сократить минимум до 6,4м) - это обязательные пожарные проемы.... вот и выходит, что либо оставлять как есть, либо сдвигать внутрь участка на 1,4м....

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”