Re: Cold-hardy cacti 2017

16
О, кстати, у меня тоже вопрос. Мои кактусы на горке зимовали под пленочным шалашиком, продуваемым с двух сторон, то есть почти полность сухо. Когда укрытие можно снять, не боясь лишней влаги с сочетанием низких температур?


Re: Cold-hardy cacti 2017

21
Systematist писав:Константин, а Вы у себя в Умани ехиноцереусы практикуете?
Єдуард, ехіноцереусів маю небагато і поки не експериментувати з висадкою у відкритий грунт,зимують на ура у неотоплюваному приміщенні, все ще попереду.Нехай підростуть трохи, ще зовсім малі.

Доречі опунції на моє здивування перезимувати найкраще за цих 3 роки вирощування.Мабуть морозильник із снігом яким порадувала зима на півтора місяці пішли на користь.Якщо минулого року було безліч чорних плям то цього все як йшло на зимівлю в такому вигляді так і перезимували.

Андрію, бажаю успіху і прогресу в нашому спільному захопленні.Сумно втрачати цінні види, не втрачайте ентузіазму :)

Re: Cold-hardy cacti 2017

22
ехіноцереуси прямо на рельфі гірки,
зимували під снігом - reichenbachii v.albispinus, triglochidiatus, viridiflorus, neobesseya missouriensis
крім них - друга хвиля - на терасі, прямо в горшках, заметені снігом - perbellus, glassii, triglochidiatus, baylei
(що це за glassii, не знаю, отримав під таким іменем)
fitchii SBзабув який номер - вже вдруге замерз при нульових температурах
в найхолоднішій зоні опалюваної теплиці...

всякі накриття мене поки що не цікавлять...
принаймні не цікавили, і я втратив дві великі opuntia davisii,
про яку німці пишуть, що ненакрита витримує -16, а накрита до -25
тому років через 2, коли підросте її резерв - буде вже зимувати надворі з накриттям.

Re: Cold-hardy cacti 2017

25
Спасибо, Константин!
Но... я уже поспешил полить ВЕСЬ таз. Очень надеюсь, что я не сделал фатальной ошибки! Посмотрим...
А вот опунции порадовали: неожиданно для меня они налились и подняли свои лепёшки.

Re: Cold-hardy cacti 2017

26
Віртуознічайте Єдуард, якщо бачите що їм скоро буде звиздець, то занесіть їх кудись.Ваша конституція думаю дозволить це зробити.
Як в одній книзі читав.Чим відрізняється майстер від аматора?Майстер на інтуїтивному рівні відчуває яке рішення слід прийняти.
Мені до цього ще далеко :) Це легше сказати чим робити.

Re: Cold-hardy cacti 2017

27
Всем привет!)
Хорошо перезимовали на горке O. basilaris, O. erinacea v ursina St George, O. viridiflora SB957, O. erinacea SB1422, О. tortispina DJF 1497, Comb Ridge, Utah, О. pottsii DJF 1447.
Basilaris и ursina St George были накрыты аквариумом.
Только O. spinosior сильно обмерзла, но возможно остался живой штамбик.
Вкладення
О. tortispina DJF 1497, Comb Ridge, Utah, О. pottsii DJF 1447 О. tortispina DJF 1497, Comb Ridge, Utah, О. pottsii DJF 1447
O. viridiflora SB957 O. viridiflora SB957
O. erinacea SB1422 O. erinacea SB1422
O. basilaris, O. erinacea v ursina St George O. basilaris, O. erinacea v ursina St George
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”