Re: Cold-hardy cacti 2018

17
К сожалению не хватает места на все увлечения. Хочу больше места выделить своим бонсай. Да и, честно говоря, морозостойкие кактусы значительно красивее выглядят в общих посадках в рокариях (альпийских горках), а не в тазиках, а такой возможности, к моему большому сожалению, у меня дома нету. Поэтому свою скромную коллекцию пришлось выставить на продажу. :(
Так что, кого заинтересует - милости прошу!

Re: Cold-hardy cacti 2018

18
Всім привіт!
Давно не з'являвся на форумі. Мабуть більше року минуло з моїх останніх публікацій.
Підсумовуючи цей рік можна сміливо назвати його раннім в плані цвітіння опунцій. На тиждень так точно раніше в мене цьогоріч було цвітіння в порівнянні з минулим роком.Залишився дуже задоволений, опунції буяли квітами.В ці холодні осінні дні згадую із теплою ностальгією про прекрасні квіти та яскаве літнє сонце.
Захотів поділитись із Вами фото, зараз насолоджуюсь переглядаючи їх. Тоді коли вони буяли якось цвітіння сприймалось зовсім інакше, не так цінуєш коли воно поряд :)
Вкладення

Re: Cold-hardy cacti 2018

27
Последние фото - жесть! Мне все равно каждый раз страшно смотреть на растения под слоем снега (потому сама и не занимаюсь зимостойкими - слабонервная я :)).

Насчет МОСТОДОНТОВ, как выразился Костя, я вообще молчу - в их исполнении такие впечатляющие вещи творятся, что ноу комментс :roll: :speccool: :respect: :).

Re: Cold-hardy cacti 2018

28
В Чернигов тоже неожиданно пришла зима. Вчера утром глянул на балкон, а там...
Группа Ehinocereus Группа Ehinocereus
Группа Ehinocereus Группа Ehinocereus
Austrocactus patagonicus Austrocactus patagonicus
Pediocactus simpsonii Pediocactus simpsonii
Sclerocactus parviflorus Sclerocactus parviflorus
Pyrrhocactus strausianus Pyrrhocactus strausianus

Re: Cold-hardy cacti 2018

29
Антон класні фото, видно що виростає пристойна колекція. Ніколи не думав що Pyrrhocactus strausianus навіть привиті здатні витримувати значні морози. Цікава ідея прививка на циліндроопунцію. Як вона себе проявляє в якості підщепи?
Продовжу, червень 2018.
Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”