Re: Теплиця з пінополістиролу.

3
Это все замечательно, можно легко автоматизировать подогрев и поддержание температуры в любой мороз. Но, - как при этом не сварить растения в февральский-мартовский солнечный день. P.S. успешно юзал подобную штуку несколько лет.

Re: Теплиця з пінополістиролу.

8
Шановні, от морози пройшли, темпатура за межами теплички вночі не дозволяє витягти рослини з теплички, а в день зашкалить в + розумну межу... Не думаю, що там автоматика є і на охолодження(вентиляцію). Іще, наприклад ребуції, ну є велика різниця при цвітінні рослин які зимували в темряві і які з максимально можливим (в наших умовах) освітленням. Мій термоящик мав скляний "склопакет" зверху , і я кілька років успішно зимував свою колекцію на відкритому балконі. Зараз відмовився, замалі розміри стали.

Re: Теплиця з пінополістиролу.

9
Навіть якщо питаннея цвітіння не актуальне, то при переході від темної зимівлі до весни набагато простіше, лекше пройти адаптаційний період без опіків, без втрати часу... за умови, що рослини були на світлі. Це так, мій особистий досвід.

Re: Теплиця з пінополістиролу.

11
Для зимівлі в мене друга теплиця. Стосовно охолодження легко, ставим ще один терморегулятор рубеж. Він працює в кількох діапазонах. Світло теж можна поставити на автоматику. В даній теплиці використовую люмінесцентні лампи на 12 вольт. Багато тепла не дають. Нижній підігрів тепла підлога плівка.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”