Re: Смена освещённости и изменения роста

16
Да, за окном у нас надо делать основательный козырёк, а потом ещё полку, возиться нужно будет много. Причём сама я не справлюсь) Поэтому буду экспериментировать с балконом сначала. Всё-таки, места там много, светло и должно же в конце концов получиться...


Re: Смена освещённости и изменения роста

17
Не знал куда задать такой вопрос) У меня есть розеокактус фиссуратус, и мне интересно, совсем без воды и при правильной температуре, на зимовке освещенность сказывается на самочувствии, например на цветении в следующем году, мне просто интересно, желательно ли подсвечивать его, он просто не на самом светлом окне зимует? (понимаю, что можно и без подсветки, и многие только так и делают, но хочу все сделать правильно)

Re: Смена освещённости и изменения роста

19
Anna_K писав: Рядом стояли укоренённые детки эхинопсисов. Они, как мне кажется, наоборот стали намного красивее за лето, подросли и "поправились".
Чомусь тут ніхто поки не звернув Вашу увагу на те, що є кактуси, яким потрібно максимум сонця, ультрафіолету, свіжого повітря, а є велика група, яка може змиритись з меншою кількістю. Ехінопсиси якраз і відносяться до таких рослин. Також це велика група Гімнокаліціумів, але не всі, і багато інших рослин. Мамілляріям якраз потрібно максимум сонця. У мене маже південна сторона, чуть розвернутий балкон до південного заходу. Під склом. Ті кілька малогабаритних великоквіткових Мамілярій, які маю, прекрасно себе почувають. А от Еуліхнію спіраліс я мордую два роки- пішла на конус. Їй замало ультрафіолету і, в особливості, свіжого повітря. Та й у Львові, порівняно з багатьма іншими регіонами, набагато менше в році сонячних днів.
Тому підберіть собі трохи інші кактуси, по можливості відкривайте вікно, щоб поступало свіже повітря і Вам не потрібно буде робити завіконних полиць і переробляти конструкцію зашклення на балконі
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”