Re: Люминесцентные лампы и пускорегулирующие устройства

61
Звертаюся до львів'ян. А хто знає, де у Львові можна купити патрони під лампи Т8? В інтернеті замовляти й платити за пересилання ще додатково 15-25 грн не хочеться, бо в мене є уже майже все для будівництва посівної теплички, залишилось тільки панель пластикову на корпус завтра взяти й елетротехнічну фурнітуру типу дроту...


Re: Люминесцентные лампы и пускорегулирующие устройства

62
думаю, в аптеці або в хлібному магазині шукати марно...
Зайдіть проконсультуйтеся в мережах "електродім" або "електромайстер",
але швидше за все Вас відправлять на радіоринок навпроти АС2.
до речі, там недалеко і "епіцентр", І навпроти нього "торпедо"

Re: Люминесцентные лампы и пускорегулирующие устройства

65
Андрей, Т-8 старый стандарт, Т-5 более новый. Если вкратце более яркий и требующий других токов для лампы. Соответственно и пазные ЭПРА для них. Обычно на лампах и Эпра пишут для какого стандарта. Это очень вкратце.
Кроме того Т-5 обычно имеют меньший диаметр колбы и линейные размеры у них несколько иные.

Re: Люминесцентные лампы и пускорегулирующие устройства

66
Я нарешті зробив тепличку. Якщо комусь цікаво, то можна обходитись і без патронів, з'єднуючи лампи Т8 чи Т5 з баластом через клеми. Єдине, що постає проблема закріплення самих ламп, коли немає патронів, але можна використовувати спеціальні кліпси.

Re: Люминесцентные лампы и пускорегулирующие устройства

69
Так есть такие крепежи и стоят копейки, а про клемные колодки - давно сам юзаю и в аквариумах и в теплицах для кактусов. Просто удобно и надежно и на любой размер есть. Можно сразу пару цеплять, а можно по одному.
Вкладення
kolodka.jpg kolodka.jpg Переглянуто 6263 разів 19.01 Кіб
aqa.ru-20100807111244-218x218.jpg aqa.ru-20100807111244-218x218.jpg Переглянуто 6263 разів 23.16 Кіб

Re: Люминесцентные лампы и пускорегулирующие устройства

73
GiorgioLviv писав:Я нарешті зробив тепличку. Якщо комусь цікаво, то можна обходитись і без патронів, з'єднуючи лампи Т8 чи Т5 з баластом через клеми. Єдине, що постає проблема закріплення самих ламп, коли немає патронів, але можна використовувати спеціальні кліпси.
Это не новость. Обычная пайка лучше клемм, изолировать проще, да и нет мест потенциального окисления контактов.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”