Чем лучше накрыть теплицу

1
Вот решил построить летний вариант теплицы , и затянул ее всю пленкой . Но это все временно. Хочу накрыть ее волнистым прозрачным шифером со стекловолоконной прослойкой. Поликарбонат не хочу это однозначно. Может кто подскажет каким именно шифером нужно накрывать? Говорят что зеленый прочнее, но можно-ли зеленый?


Re: Чем лучше накрыть теплицу

2
ИМХО. Полупрозрачный зеленый шифер пропускает только зеленый спектр света. Растения зеленого цвета потому, что отражают зеленый спектр, который не участвует в фотосинтезе. Поэтому зеленый растениям нужен меньше всего. И зеленый шифер - плохая идея.

Re: Чем лучше накрыть теплицу

4
Пробивается градом, и вообще то что я видел 4-5 летние поликарбонатные теплицы, то зрелище удручающее. Может конечно нарушена или не соблюдена правильность крепления поликарбоната или поликарбонат поликарбонату рознь. Хочу пробовать все-таки шифер.

Re: Чем лучше накрыть теплицу

5
valery ch писав:Пробивается градом, и вообще то что я видел 4-5 летние поликарбонатные теплицы, то зрелище удручающее. Может конечно нарушена или не соблюдена правильность крепления поликарбоната или поликарбонат поликарбонату рознь. Хочу пробовать все-таки шифер.
В большой теплице карбонат (8 мм) стоит 8 лет и всё нормально. В маленькой (4 мм ) стоит 15 лет и тоже всё нормально. Может всё-таки зависит от производителя? :)

Re: Чем лучше накрыть теплицу

6
купил 4 года назад на навес поликарбонат 10-мм толщиной, но дешевый - наверное китайский. за год он стал стеклянным - летом побился градом немного, в этом году побился градом насквозь - 5 см диаметром дырки даже есть. на теплицах у товарищей - не так побило сильно, но тоже есть дырки. у знакомой дорогой поликарбонат на теплице стоит нормально уже 2 года - 8 мм. так что качество поликарбоната и его правильный монтаж имеют большое значение. в тени также поликарбонат будет стоять лучше.

Re: Чем лучше накрыть теплицу

7
Друзі, читайте матеріальну частину по полікарбонатах
будь-який ПК на сонці, як всяка пластмаса, вилущується від УФ.
Щоб цього не відбувалося, на дорогий ПК методом коекструзії наноситься
відповідний захисний шар (товщиною 40-50 мікрон).

всякий китайський ПК НЕ МАЄ цього захисту, тому за рік викришується, а на другий рік
найменший град його проб"є...окрема розмова про 4мм карбонат, який взагалі призначений
лише для декоративних цілей (напр. перегородки в офісах) а не для накриття вуличних конструкцій.

тому ставте лише брендові полікарбонати від 8 мм і буде Вам щастя.

P.S. всякі марки sunnex, alexdorf, plastilux, polynex........це все китай,
що б Вам не говорили супердистрибютори в малесеньких комірчинах, які вони гордо називають 2магазинами"
однів з них дещо кращі, але всі вони - фуфло...ставте лише makrolon, novattro, lexan etc...

Re: Чем лучше накрыть теплицу

8
У Виталия Бойко уже лет шесть стоит поликарбонатная теплица - норм. Только у него запаяны все срезы и края. В ботсаду мы поставили полигаль титан Скай - 10 лет гарантии... Не берите китайский дрек, возьмите израильский титан скай и будет Вам многолетнее счастье... Только срезы и края надо закрывать. Тогда стоять будет годами и не крошиться.
одесский фонд любителей кактусов - www.asterias.od.ua

Re: Чем лучше накрыть теплицу

10
хочу придбати 10 мм полікарбонат. Наскільки я зрозумів за якістю всі виробники діляться на три категорій: перша повний шлак китайських виробників (в мене такій був, стоїть максимум 5 років), середня якість це український, білоруський та російський і найкраща якість це європейські виробники та Ізраїль

Я правильно все зрозумів?

Може в когось є опит купівлі українського, білоруського чи російського полікарбонату? Чи змінюють вони колір з часом і тому подібне? ЧИ все таки краще не ризикувати і брати одразу європейських виробників?
Просто після китайського в мене до полікарбоната склалась певна фобія :)

і який краще брати однокамерний 10 мм чи двокамерний 16 мм? як у них з кількістю пропускання світла?

Re: Чем лучше накрыть теплицу

11
Украинский (днепропетровский) карбонат у меня стоит уже лет 10, каких либо ухудшений нет. Думаю, что еще столько же простоит.
Если теплица стоит на открытом месте, то не стоит стремиться к максимальному светопропусканию - света будет предостаточно, ещё и притенять придется.

Re: Чем лучше накрыть теплицу

12
я брав на "пластикс -Україна"..у них і не збрешуть, і норм. доставка.
я 3 роки тому платив за доставку чотирьох листів 2.1 х 6 м -- 60 грн...
довжелезна фура привезла -- 20 км від їх складу до мене

До речі,на офісі можете замовити щоб порізали пополам - на 2.1х3 м
мені треба було 6-метрові, оптимізовував розкрій

можна зайти на дніпропетровський "Анкор" - погугліть -
у них на сайті детальні інструкції, в кожному місті є дистрибютор,
так у Львові їх дистрибютор "карбогласс" - саме у них брав
по ціні дніпропетровського виробника усю відповідну фурнітуру для монтажу.

треба детальніше - відповід на конкретні запитання

Re: Чем лучше накрыть теплицу

13
balanovskiy писав:Украинский (днепропетровский) карбонат у меня стоит уже лет 10, каких либо ухудшений нет. Думаю, что еще столько же простоит.
Если теплица стоит на открытом месте, то не стоит стремиться к максимальному светопропусканию - света будет предостаточно, ещё и притенять придется.
дякую за відповідь
у Вас SOTON стоїть чи щось інше, цікавився цим виробником, та деякі продавці говорять що вони за велику ціну поставили, так я найшов лист 2,1Х6 10мм за 1816 грн, все б нічого якби білоруські та російські 1500-1700. Найшов навіть Makrolon (Германия) за 1950 але в Запоріжі

Re: Чем лучше накрыть теплицу

14
я брав макролон по 1250 за лист...але три роки тому...
спочатку розглядав варіант "СОТОН", але якщо чесно - ключовим виявився аргумент доставки,
яка на "Пластикс-Україна" просто підкупила...( див. plastics.ua)

зараз на ankor.com.ua пропонують 8-ку Полігал по 133, і 10-ку по 150 грн за м2
думаю, 10 vs 8 мм - непринципово, там різниця понад 10% в ціні, а термовластивості майже ідентичні.

там же можна взяти всі комплектуючі, а по оголошеннях по Києву знайдіть оф.дистрибютора
(наприклад у Львові я в інтернет-газеті "ВашМагазин" знайшов кілька телефонів, передзвонив,
з"ясував бренди і націнки,під"їхав на склади на базах на Городоцькій і про все на місці домовився)

можете пошукати представника "карбогласс" у Києві -принаймні у нас на місці вони працювали за цінами Анкора.
Але...це все-таки російські виробники..........

одним словом - шукайте, цікавтеся, дзвоніть, гугліть

Re: Чем лучше накрыть теплицу

15
diaaua писав:у Вас SOTON стоїть чи щось інше, цікавився цим виробником, та деякі продавці говорять що вони за велику ціну поставили, так я найшов лист 2,1Х6 10мм за 1816 грн, все б нічого якби білоруські та російські 1500-1700. Найшов навіть Makrolon (Германия) за 1950 але в Запоріжі
Я не помню названия фирмы (когда это было-то). Брал непосредственно на складе производителя. Перевозил на своей машине (на багажник привязал 3 металлических уголка, а к ним привязал карбонат), ехал со скоростью не более 20км\ч иначе парусность может поломать все (да и багажник вырвать нафиг).
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”