Re: Альпийская горка 2015

302
Привіт усім! Андрію, скажіть: Ви ж садили Cylindropuntia whipplei "Minor"? Як вона веде себе у відкритому грунті Львова? Завчасно дякую!
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

304
Так Ви ж, здається, десь показували фото квітучої щепленої на опунцію компрессу для "розгону" :roll: ..... Чи то мені "приснилося" :roll: :mrgreen:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

306
Зображення
Сашку,про Львiвську область не скажу,а в Харкiвськiй областi Cylindropuntia whipplei "Minor" поводить себе в саду доволi добре.Навiть - 28 С витримала взимку 2014/2015 без втрат та пошкоджень.
Зображення
На першому фото - вона злiва.

Re: Альпийская горка 2015

307
Skeptyk писав:у мене ще жодна опунція, щеплена на компрессу, не цвіла.
цвіли цінтії, педіо-склерокактуси, копіапоа лау...
І насниться ж таке.......
Kovalevski писав: Сашку,про Львiвську область не скажу,а в Харкiвськiй областi Cylindropuntia whipplei "Minor" поводить себе в саду доволi добре.Навiть - 28 С витримала взимку 2014/2015 без втрат та пошкоджень.
Зрозуміло.... Скажіть, а до якої висоти вона може вирости??? Карликова це зрозуміло, але хотілося б точніше....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”