Re: Альпийская горка 2015

122
Всім привіт! Андрію чи не могли б Ви сказати що види опунцій відмічені на фото
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
перспективна молодь.JPG перспективна молодь.JPG Переглянуто 4443 разів 226.39 Кіб

Re: Альпийская горка 2015

124
так, на фото рубра, привезли з Чехії, на фото видно бутон,
вона цвіла пізніше за fragilis cv. Freiberg, а самого цвітіння каманчіки-рубри я не сфотографував...


на фотографії "перспективна молодь", зліва направо
жовті контури:
polyacantha v. hystricina MUG119 sudl Pima AZ
tortispina DJF 1139 Albuquerque NM
erinacea SB1422

синій контур -
polyacantha DJF 1138 Bernalillo

Re: Альпийская горка 2015

126
ні, моя ще не цвіла, зимувала в горшку на вулиці під снігом,
ось вона на фото, дала цього року 2 сегменти, чекаю цвітіння в 2016.

у відкритий грунт з горшка не висадив - не було часу
Вкладення

Re: Альпийская горка 2015

129
Цирк справжнісінький! Буде на 1 вересня букетик!!! :mrgreen:


Андрію а на задньому плані на фото де віпплеї це роданта??? Вона цьогоріч зацвіла, чи ще не наважилася???
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

132
поїхав учора на дачу до батьків.
Заодно глянув, як поживає мій перший альпінарій, позбавлений моєї опіки понад три роки
(заїжджаю в гості 2-3 рази на рік, весь догляд полягає у нерегулярному витягуванні бур"яну великим пінцетом )
Вкладення

Re: Альпийская горка 2015

133
От же ЗАРАЗИ колючі :mrgreen: Цвісти вони відмовляються,а самі "жирують", пригрози викорчовуванням!!!! У мене так на груші спрацювало: декілька років відмовлялася давати врожай хоча цвіла хоч куди(!!!), і перед цим гарно "родила" а тут хоч би що відмовлялась! Я підійшов із сокирою і пригрозив, що зрубаю!!! І що ти думаєш: з наступного року почала стабільно давати врожаї які з кожним роком збільшуються!!! Ось так якось...


P.S. Або можеш віддати їх мені на перевиховання!!! :mrgreen: :yes:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

134
цікавий метод спонукання до цвітіння...я теж сьогодні пішов із сокирою помахав.
Теж мені - на одній приріст за рік 12 сегментів, на другій - 15, а бутонів нема.
Пригрозив, що як наступного року не зацвітуть,
то порозрізаю на окремі сегменти і розпродам по всій Україні...
Але на всякий випадок підсипав трохи суперфосфатом і калімагом...

Re: Альпийская горка 2015

135
Хай тільки спробують наступного року не зацвісти!!!! :mad: :evil:

А чи не запізно для добрив??? :-? А раптом їм зараз захочеться процвісти... :-? Краще ранньою весною по снігу розкидати суперфосфат і калімаг :roll:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”