Re: Альпийская горка 2015

279
Доброго вечора! Олександре, скажіть всі агави Ви виростили з насіння??? Скільки зим живе у Вас найстарша?
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

280
Alexandr ,найстарша з агав 2005 року сiяна.Iншi агави висiянi були 2012 та 2013 рокiв.Насiння замовляв у Стiвена Брека та Людвiга Берхта.Деякi вже кiлька рокiв зростають в саду постiйно - i взимку також.Деякi - з весни до початку зими,а зимують у холодному (0 ...+5 С)примiщеннi.За проведеними спостереженнями,бажано точки росту агав,що зимують в саду захищати вiд дощу та талого снiгу.Дещо простiше поводження щодо рослин роду Юкка.Але трапляються випадки,коли треба висаджувати рослини у приморських районах Криму,Херсонщини, Миколаївщини та Одещини та крайнього пiвдня Запорiжщини (Бiрючий острiв).Прикладом можуть бути Hesperoyucca whipplei та Yucca brevifolia.На фото - строкатолистi форми юкк фiламентоза та глорiоза,якi в умовах нашого клiмату почувають себе добре напротязi всього року.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Альпийская горка 2015

282
Дякую за відповідь Олександре! Агави не дуже вередливі при посівах??? Ви не пробували сіяти юкки (я так розумію не всі свої юкки Ви купили...)
Я цього року "по приколу" посіяв юкку філаментозу -результат 0 з 4...

P.S. Альпінарій справді КРУТЯЦЬКИЙ!!!
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

285
Поділюся своїм, хоч і не великим, досвідом з посіву Агав. Сіяв минулої зими 3 позиції від MG. Треба сказати, що сіяв уперше. Жодних труднощів не помітив. Перщі проростки з"явилися вже на 3 день! і на протязі тижня всі насінини проросли, за виключенням декількох.
Зробив для себе такі висновки. Треба сіяти у високі контейнери з досить товстим шаром грунту(десь 5-7 см.) - коріння навіть у молодих сіянців досить довге. І з достатнім простором від землі до кришки( також десь 5-7 см.) - сіянці ще й досить високі. :)

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”