Re: Альпийская горка 2015

107
В этом году фрагилис Фрайберг отличилась обильным цветением.Остальные опунтии цвели поскромнее.
С уважением Сергей
www.lithops.com.ua
Вкладення
Opuntia fragilis cv.Freiberg.JPG Opuntia fragilis cv.Freiberg.JPG Переглянуто 6442 разів 124.85 Кіб
Opuntia fragilis cv.Freiberg1.JPG Opuntia fragilis cv.Freiberg1.JPG Переглянуто 6442 разів 92.31 Кіб
Opuntia  erinacea v.columbiana Yakim River,WA..JPG Opuntia erinacea v.columbiana Yakim River,WA..JPG Переглянуто 6442 разів 103.58 Кіб
Opuntia fragilis  Black Canyon 2480m,Colorado.JPG Opuntia fragilis Black Canyon 2480m,Colorado.JPG Переглянуто 6442 разів 77.59 Кіб
Opuntia fragilis LZ 364 a.JPG Opuntia fragilis LZ 364 a.JPG Переглянуто 6442 разів 119.83 Кіб
Opuntia fragilis LZ 364.JPG Opuntia fragilis LZ 364.JPG Переглянуто 6442 разів 68.55 Кіб

Re: Альпийская горка 2015

109
Чудова "Фрейберги", Сергію,
мої поки що дають максимум 6-7 квіток на рослині...
Чим стимулюєте цвітіння? даєте якісь фосфорно-калійні?
І чи не робили Ви експерименти з гібридизацією "Фрейбергів" із звичайними фрагілісами?

Re: Альпийская горка 2015

111
фрейберги я минулого року гібридизував...
опиляв взаємно із fragilis BlackCanyon (по 5-7 насінин у плоді з кожної сторони)
і опиляв з basilaris var.ramosa
(отримав від Юрія Письменного, а він з Харкова, можливо від Вас,
принаймні columbiana YakimRiver у мене точно через треті руки від Вас ),
але думаю, що це насправді basilaris cv.Berlin.. Там було до 15 насінин з кожної сторони.

Посіяв вищезгадані 4 позиції (два двосторонні гібриди ) в січні, зійшло на даний момент 50-60%
Тому і задавав питання про опилення.
Вкладення
фігурує у мене як basilaris v.aurea....теж приїхала з Харкова фігурує у мене як basilaris v.aurea....теж приїхала з Харкова
opuntia whipplei і rhodantha, на задньому плані просто фрагіліс opuntia whipplei і rhodantha, на задньому плані просто фрагіліс
фігурує у мене як basilaris var.ramosa...порівняв із фотографіями на сайті kakteengarten.eu - схоже що насправді це basilaris cv Berlin фігурує у мене як basilaris var.ramosa...порівняв із фотографіями на сайті kakteengarten.eu - схоже що насправді це basilaris cv Berlin
Фрейберги... Зліва внизу цвіте  polyacantha DJF1138 Bernalillo Фрейберги... Зліва внизу цвіте polyacantha DJF1138 Bernalillo

Re: Альпийская горка 2015

113
Skeptyk писав:почніть з опунцій - вони за 1-2 роки вже можуть порадувати цвітінням.
Опунціі посадила на дачі у батьків кілька років тому. Зараз усі рясно цвітуть, і я замислилася, як же іх відрізняти?

Opuntia phaeacantha var. camanchica Opuntia humifusa(compressa)? Opuntia engelmanii?
Кошка, гуляющая сама по себе, имеет форму листа Мёбиуса

Re: Альпийская горка 2015

120
Шановні любителі вирощування кактусів у відкритому грунті! Хто з вас практикує підживлення своїх рослин добривами? Які добрива порадите? Хочу також дізнатись специфіку цього процесу, бо всі добрива, які я бачив в крамницях призначені для закритого грунту.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”