Re: Альпийская горка 2015

91
Гев - у Ваших умовах вижила навіть субулата,тож ця тим більше повинна перезимувати без проблем. Те що Ви робили з нею підійде і для цієї опунції :-D

Костянтине, Андрію нам вже час глянути на Ваші гірки, що новенького посадили хто як перезимував і т.д.


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

96
Так уже і проситься щоб його у відкритий грунт посадили)
Якщо він у горщику без проблем перезимував то думаю що на гірці тим паче.
Добре що я й собі насіяв вірідіфлорусів (локаліті штат Канзас).Буду теж експериментувати.

Re: Альпийская горка 2015

97
Андрію, Ваші результати вражають та надихають на екперименти!
На підвіконнях місце вже скінчилося, а у батьків на дачі ще є, буду садити ехіноцереуси там.
Кошка, гуляющая сама по себе, имеет форму листа Мёбиуса

Re: Альпийская горка 2015

98
почніть з опунцій - вони за 1-2 роки вже можуть порадувати цвітінням.
Ехіноцереуси - наступний крок моєї "еволюції"...

за вірідіфлорус і тріглохідіатуси уже не боюся - зимують без проблем.
Аналогічно необессія міссуріензіс (теж є на фото вище разом з fragilis cv. Freiberg,
двоголова, мені її подарували два роки тому з пошкодженою верхівкою)

рейхенбаха було справді шкода відразу під сніг, тому першу його зиму надворі протримав у тестовому режимі.
Мабуть спочатку треба їх насіяти стільки, щоб був матеріал для експериментів

P.S. один сіянець майгуенії патагоніки теж витримав тестову зиму на закритій зверху терасі,
іноді завівало снігом...уже її пересадив на альпінарій.

Re: Альпийская горка 2015

100
Дайте спокій :-))
Мені теж дивитися на фотографії чеських і німецьких альпінаріїв
зі своєю однією компрессою було незручно...7 років тому
Час - то така цікава матерія...не вимірюється ні в кілограмах, ні в доларах :-)

Re: Альпийская горка 2015

101
Доброго дня! Мене цікавить підготовка єхіноцереусів до зимівлі на вулиці, чув після цього цвітіння дуже рясне. У нас часто відлиги змінюються морозами у -20 тому навіть не знаю...

Re: Альпийская горка 2015

102
Aidfer писав:Доброго дня! Мене цікавить підготовка єхіноцереусів до зимівлі на вулиці, чув після цього цвітіння дуже рясне. У нас часто відлиги змінюються морозами у -20 тому навіть не знаю...
Пробуйте як рекомендував Андрій з простих опунцій.Ехіноцереус вірідіфлорус як бачите залізно зарекомендував себе в помірно-континентальному кліматі.Головне щоб ехіноцереус який Ви маєте садити був не менш як 3 річного віку з гарною кореневою системою (вона грає головну роль у вдалій зимівлі).Ще з сіянців загартовуйте їх до наших зимніх похолодань.Наприклад я ставлю сіянці морозостійких кактусів на неотоплювану південну сторону де температура на 5 градусів вища ніж на дворі,при сухій зимівлі.Якщо без проблем адаптувались а так буває майже завжди (тільки не пробуйте мексиканські ехіноцереуси замерзнуть,тільки USA :) )
Після 2-3 таких зимовок рослина сформована та загартована.От тепер можна і експерементувати на шляху до еволюції вашого кактусного альпінарію.
От така вона підготовка ехіноцереусів.А якщо хочете щоб не тільки вірідіфлоруси а й ще кілька десят видів цікавих зимували тут треба придумувати накриття.Полистайте я скидав фотки альпінарію Ральфа Хольца непогано придумано.

Re: Альпийская горка 2015

103
Костянтине, +1
якщо опунції можна весною просто посадити сегмент, він прийметься і спокійно укоріниться,

то ехіноцереуси і навіть педіокактуси рекомендується вкорінити добре в горшку,
так щоб весною його просто перевалити в альпінарій з гарною грудкою землі,
повністю пронизаною корінням.

З мого досвіду - посадив подаровану необессію міссуріензіс відразу в альпінарій -
навесну грунт її просто виштовхав - валялася на боці. чому? не була добре вкорінена.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”