Re: Альпийская горка 2015

197
Так, колекція досить вражаюча!!!! :-D Браво!!!! :applause: Дайте вгадаю: рослинки купували у росіянина Брєдіхіна???? :wink:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

199
О, та я пророк!!! Ха-ха-ха.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Якщо чесно я просто знаходив його сайт, а після того як побачив Ваші рослини я відразу зрозумів, що більше ні укого Ви їх не могли придбати...

P.S. На рахунок того чи справді Ваша Opuntia fragilis cv. 'Black Canyon' є нею Вам краще звернутись до Сергія Касторного...
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

200
:) Alexandr,з тезою про те,що "бiльш нi в кого взяти" Ви не поспiшайте.Так,Олексiй Брєдiхiн має дуже солiдну колекцiю зимостiйких кактусiв (i не тiльки),але є ще багато джерел отримання цiкавих рослин,Mesa Garden,на приклад :-D .

Re: Альпийская горка 2015

201
так, фрагіліс БлекКаньйон дійсно підозріла.
Хоча на фотографії молодий приріст, він може сильно відрізнятися від дозрілих сегментів.
Моя походить із Харкова (подарував Юрій Письменний, який свого часу отримав її у Харкові )
Завтра вдень зроблю фото своїх опунцій давісіі та фрагілісБлекКаньйон для порівняння.

P.S. не треба бути пророком, на бірці біля опунції поліаканти
так і написано "opuntia polyacantha Red(Брєдіхін)" 8-)

P.P.S. у mesagarden станнім часом планомірно зменшується вибір :-(
До того ж у Стівена Брека тільки конкретні видові рослини
Найкраще знайти можливість (в тому числі фінансову) виписати культивари зимостійких опунцій
у німецьких розплідниках. Саме німці займаються цією темою дуже серйозно.
Для прикладу - перегляньте асортимент на www.kakteengarten.de

Re: Альпийская горка 2015

203
Skeptyk писав:
P.S. не треба бути пророком, на бірці біля опунції поліаканти
так і написано "opuntia polyacantha Red(Брєдіхін)"
От я балда! Чесно я роздивився тільки "opuntia polyacantha Red" і все, було там ще щось, але не роздививсь...
Kovalevski писав::) Alexandr,з тезою про те,що "бiльш нi в кого взяти" Ви не поспiшайте.Так,Олексiй Брєдiхiн має дуже солiдну колекцiю зимостiйких кактусiв (i не тiльки),але є ще багато джерел отримання цiкавих рослин,Mesa Garden,на приклад :-D .
Так згоден, але щонайменше в ближньому зарубіжжі я нікого не знаю (чехи та німці не рахуються)
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

206
Hertus (kakteen.cz) перепродує німецькі неліквіди...
На фотографіях де-не-де видно бірки з цінами порядку 5-6 євро.
Звичайно, добре, що у Хертуша можна купити рослинки по 2 євро замість 5-6
(звідти мені привезли свого часу violacea,hystricina Bernallio DJF1138, davisii Quai NM,
tortispina Albouquerque, hystricina MUG119, fragilis denudata Hall Co, basilaris v. brachyclada...
і я шкодую, що замовив надто мало рослин)
Але там є трохи бардак, зокрема під назвою fragilis denudata прийшла звичайна колюча фрагіліс,
а під назвою fragilis cv. Freiberg - прийшла якраз жовтоквіткова денудата...
До того ж вони були страшненькі, довелось трохи пововтузитися, щоб оживити їх...

а щодо багатющих колекцій...так...а де взяти додаткові квадратні метри? :(
Я вже починаю перебирати свій список наявності, щоб залишити на майбутнє тільки
абсолютно зимовитривалі, декоративні і легкоквітучі види\форми опунцій.
В літературі рекомендують виділяти 1м2 на велику опунцію і хоча б півквадратногометра на
дрібні (типу фрагіліс, колумбіана тощо). Спочатку я на ці порадм не звертав уваги, але коли
цього сезону два кущі поліаканти і роданти (кожен із 6-7-8 сегментів) дали прирости по 12-15 сегментів,
вони заставили мене задуматись про перспективу...

Re: Альпийская горка 2015

207
Skeptyk писав:
а щодо багатющих колекцій...так...а де взяти додаткові квадратні метри? :(
Завжди можна трохи "пообщипувати", опунціям це не шкодить....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

209
Схожості між Вашою, Андрію, та Олександровою opuntia fragilis BlackCanyon я щось не помічаю!!! А з Opuntia davisi не все так просто...хоча можливо у вас всього лише різні за локаліті рослинки...
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

210
Kovalevski писав:Зараз вона ще в процесi створення та розширення,тому фото будуть опiсля завершення посадки рослин.
у мене цей процес (створення та розширення гірки) триває уже років 2.
Нарешті зробив насип, каміння валяється довкола (треба укласти),
тим часом рослини в горшках-ящиках дають слабенький приріст, а
деякі посаджені на "тимчасовому" місці порозросталися до 15-20 сегментів.
Весною при пересадці на постійне місце буде ще та розвага...

щодо фрагілісБлекКаньйон - моя така ж, як на форумі отут
http://exotenfans.eu/index.php/Thread/4 ... e-beginnt/
або отут http://www.kakteenforum.de/showthread.php?3355-Opuntia

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”