Re: Альпийская горка 2015

241
Alexandr писав:Ви б не могли запитати у Бредіхіна, скільки квадратів він спочатку виділяв під опунції....і скільки вони тепер займають....
Вот он как раз и считает, что по 1 м[sup]2[/sup] на куст, он даже показывал пример когда высаженные ближе начинают
"смешиваться" друг с другом. Вроде можно под маленькие чуть меньше, что подтверждает Skeptyk.


Д.Петров, г.Воронеж

Re: Альпийская горка 2015

243
:) Alexandr,багато квадратiв!I це лише опунції,а з цереусоподiбними - то ще бiльше! :-D Про iншi групи рослин ми тут й не згадуємо! :) Серйозна колекцiя,з прицiлом на ландшафтний дизайн i селекцiю.Здається,Олексiй Брєдіхін є селекцiонером не в першому поколiннi.

Re: Альпийская горка 2015

244
Kovalevski писав::) Alexandr,багато квадратiв!
Це точно... :-D :-D :-D Опунції такі "милі агресори" ....А все ж таки шкода, що ми тут не згадуємо про інші групи рослин..... :roll: :roll: :roll:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

245
Доброго вечора всім! Дивіться, який гарний культивар є у Брєдіхіна (він якось показував його на сайті myflora, фото звідти ж)!!!
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
Opuntia культивар  Piefke.jpg Opuntia культивар Piefke.jpg Переглянуто 4292 разів 150.86 Кіб

Re: Альпийская горка 2015

246
Доброго вечора! Сьогодні ввечері, коли я "лазив по всесвітньому звалищі", я знайшов чудовий сайт там є сторінка Winterharte Kakteen де підібрано чудову колекцію зимостійких кактусів, де Ваша, Андрію, Opuntia rodantha більше схожа на Opuntia polyacantha f. pisiciformis, також там є Opuntia fragilis 'Freiburg' думаю гарний представник цього культивару для порівняння з Вашим не визначеним....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”