Re: Альпийская горка 2015

17
Ясно...у мене якраз схил (поганенький, північно-західний) і дуже сухо...Вам потрібен дренаж!
Насипте для опунцій схил (буквально 2-3 тачки землі), укріпіть камінням...
краще їх літом поливати, ніж взимку захищати від зайвої вологи.

І ще одне...висаджуйте опунції весною (максимум травень), тоді вони і приріст дадуть нормальний,
і гарантовано увійдуть в природній цикл (позбудуться самі зайвої води восени)

Альпийская горка 2015

18
Дренаж не поможет, у меня бывшая пойма, близко подпочвенные воды. Летом, иногда, на участке появляются зоны переувлажнения. :( Растет все очень хорошо. Я огород не поливаю. У меня за три года выросли громадные плодовые деревья и виноград. 8O
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Альпийская горка 2015

24
Skeptyk писав:cніг зійшов, цікаво подивитися на опунції на вулиці...
А, що опунція фаеканта вар. лонгіспіна не скуйовджується на зиму???? 8O
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

25
було одноразово під -15 (2 чи 3 дні), але щойно знову все покрилося снігом

Так, цікаво що саме лонгіспіна майже не лягає на зиму...
Ще є одна така перспективна phaeacantha DJF1339,
яка зігнулася лише під дією ваги найбільшого сегмента.

Решта (зимостійких) опунцій просто розпластані по грунту...
Навіть імбріката щороку вгинається до землі, а потім не хоче розпрямлятися,
мабуть наступного року повбиваю в землю спиці і підв"яжу її як на каркас, щоб сформувати крону.
Доведеться весною також все підсипати гравієм - для естетики, для здоров"я рослин тощо.

Re: Альпийская горка 2015

26
Про спиці напевно вірний варіант. Імбріката не буде пригинатись до землі отже не буде підгнивати і т. д.
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

27
До речі а скільки років Вашій імбрікаті і якої вона висоти???? І ще одне на останньому фото майхуенія патагоніка здається посаджена на перспективу альпійської гірки в 2012 році???
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2015

28
імбрікаті вже років 5, але вона надто багато вже винесла за своє життя,
і підмерзала в перший же рік, маючи 6-7 сантиметрів заввишки, і дітки з неї облітали
(не витримували холодів)...Лише цього року нормально почала рости

Майгуенію патагоніку - найменшу з наявних посадив у горшок і залишив зимувати надворі...експеримент...

Re: Альпийская горка 2015

30
Круто!
У меня всего три вида зимостойких опунций, есть куда стремиться!
Еще семпревиумы посадила прошлым летом, надеюсь, что выживут.
Кошка, гуляющая сама по себе, имеет форму листа Мёбиуса

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”