Альпийская горка 2015

Нормы, варианты, советы из опыта коллег
Пред. 1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21 След.
Kovalevski » 10/10/2015-18:48
Изображение
Alexandr » 10/10/2015-19:27
Так, колекція досить вражаюча!!!! :-D Браво!!!! :applause: Дайте вгадаю: рослинки купували у росіянина Брєдіхіна???? :wink:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Kovalevski » 10/10/2015-20:35
Alexandr,так,частина рослин була отримана вiд Олексiя Брєдiхiна,з рук в руки :-D .
Alexandr » 10/10/2015-20:50
О, та я пророк!!! Ха-ха-ха.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Якщо чесно я просто знаходив його сайт, а після того як побачив Ваші рослини я відразу зрозумів, що більше ні укого Ви їх не могли придбати...

P.S. На рахунок того чи справді Ваша Opuntia fragilis cv. 'Black Canyon' є нею Вам краще звернутись до Сергія Касторного...
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Kovalevski » 10/10/2015-21:18
:) Alexandr,з тезою про те,що "бiльш нi в кого взяти" Ви не поспiшайте.Так,Олексiй Брєдiхiн має дуже солiдну колекцiю зимостiйких кактусiв (i не тiльки),але є ще багато джерел отримання цiкавих рослин,Mesa Garden,на приклад :-D .
Skeptyk » 10/10/2015-21:26
так, фрагіліс БлекКаньйон дійсно підозріла.
Хоча на фотографії молодий приріст, він може сильно відрізнятися від дозрілих сегментів.
Моя походить із Харкова (подарував Юрій Письменний, який свого часу отримав її у Харкові )
Завтра вдень зроблю фото своїх опунцій давісіі та фрагілісБлекКаньйон для порівняння.

P.S. не треба бути пророком, на бірці біля опунції поліаканти
так і написано "opuntia polyacantha Red(Брєдіхін)" 8-)

P.P.S. у mesagarden станнім часом планомірно зменшується вибір :-(
До того ж у Стівена Брека тільки конкретні видові рослини
Найкраще знайти можливість (в тому числі фінансову) виписати культивари зимостійких опунцій
у німецьких розплідниках. Саме німці займаються цією темою дуже серйозно.
Для прикладу - перегляньте асортимент на www.kakteengarten.de
Kovalevski » 10/10/2015-21:29
Alexandr,а Opuntia polyacantha var. trichophora я взагалi купив у Києвi в гiпермаркетi :-D .
Alexandr » 10/10/2015-21:38
Skeptyk писал(а):
P.S. не треба бути пророком, на бірці біля опунції поліаканти
так і написано "opuntia polyacantha Red(Брєдіхін)"

От я балда! Чесно я роздивився тільки "opuntia polyacantha Red" і все, було там ще щось, але не роздививсь...

Kovalevski писал(а): :) Alexandr,з тезою про те,що "бiльш нi в кого взяти" Ви не поспiшайте.Так,Олексiй Брєдiхiн має дуже солiдну колекцiю зимостiйких кактусiв (i не тiльки),але є ще багато джерел отримання цiкавих рослин,Mesa Garden,на приклад :-D .

Так згоден, але щонайменше в ближньому зарубіжжі я нікого не знаю (чехи та німці не рахуються)
Kovalevski » 10/10/2015-21:39
Skeptyk,все одно,хоча Меsa Garden вже не та :-D ,в них бувають цiкавi речi.Окрiм нiмцiв,чудовi багатi колекцiї :roll: видiв та культиварiв є в США.Ото де багатi комори! :-D
Alexandr » 10/10/2015-21:54
Чехи також не пасуть задніх.... Ось хоча б цей сайт чехів тут представлено чимало Zimuvzdorné kaktusy
Skeptyk » 10/10/2015-22:14
Hertus (kakteen.cz) перепродує німецькі неліквіди...
На фотографіях де-не-де видно бірки з цінами порядку 5-6 євро.
Звичайно, добре, що у Хертуша можна купити рослинки по 2 євро замість 5-6
(звідти мені привезли свого часу violacea,hystricina Bernallio DJF1138, davisii Quai NM,
tortispina Albouquerque, hystricina MUG119, fragilis denudata Hall Co, basilaris v. brachyclada...
і я шкодую, що замовив надто мало рослин)
Але там є трохи бардак, зокрема під назвою fragilis denudata прийшла звичайна колюча фрагіліс,
а під назвою fragilis cv. Freiberg - прийшла якраз жовтоквіткова денудата...
До того ж вони були страшненькі, довелось трохи пововтузитися, щоб оживити їх...

а щодо багатющих колекцій...так...а де взяти додаткові квадратні метри? :(
Я вже починаю перебирати свій список наявності, щоб залишити на майбутнє тільки
абсолютно зимовитривалі, декоративні і легкоквітучі види\форми опунцій.
В літературі рекомендують виділяти 1м2 на велику опунцію і хоча б півквадратногометра на
дрібні (типу фрагіліс, колумбіана тощо). Спочатку я на ці порадм не звертав уваги, але коли
цього сезону два кущі поліаканти і роданти (кожен із 6-7-8 сегментів) дали прирости по 12-15 сегментів,
вони заставили мене задуматись про перспективу...
Alexandr » 11/10/2015-11:21
Skeptyk писал(а):
а щодо багатющих колекцій...так...а де взяти додаткові квадратні метри? :(

Завжди можна трохи "пообщипувати", опунціям це не шкодить....
Skeptyk » 11/10/2015-21:25
як завжди на все не вистачає часу - фотографував уже в сутінках...
opuntia fragilis BlackCanyon та Opuntia davisii Quai Co

Ще досі в горшках-ящиках, на гірку підуть весною 2016

Вложения

DSCN4864.JPG
DSCN4866.JPG
Alexandr » 11/10/2015-21:40
Схожості між Вашою, Андрію, та Олександровою opuntia fragilis BlackCanyon я щось не помічаю!!! А з Opuntia davisi не все так просто...хоча можливо у вас всього лише різні за локаліті рослинки...
Skeptyk » 12/10/2015-08:07
Kovalevski писал(а): Зараз вона ще в процесi створення та розширення,тому фото будуть опiсля завершення посадки рослин.

у мене цей процес (створення та розширення гірки) триває уже років 2.
Нарешті зробив насип, каміння валяється довкола (треба укласти),
тим часом рослини в горшках-ящиках дають слабенький приріст, а
деякі посаджені на "тимчасовому" місці порозросталися до 15-20 сегментів.
Весною при пересадці на постійне місце буде ще та розвага...

щодо фрагілісБлекКаньйон - моя така ж, як на форумі отут
http://exotenfans.eu/index.php/Thread/4 ... e-beginnt/
або отут http://www.kakteenforum.de/showthread.php?3355-Opuntia
Пред. 1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21 След.

• Объявление