Східне вікно, порадьте види.

1
В мене є східне вікно, сонце в літній період там до другої дня, є можливість в теплий період виносити рослинки в сад, де сонця більше. Які, на вашу думку види чи роди можна вирощувати? Що можна вирощувати з ехіноцереусів наприклад, аби вони не тягнулися від нестачі світла? Дякую!


Re: Східне вікно, порадьте види.

3
Сонце від моменту сходу і до 2 дня - це супер розташування.
я колись мав до 11.30 - і нічого - все росло, цвіло,
просто були певні обмеження по видовому асортименту

а ехіноцереуси - так, їм краще в сад, і їм сонця забагато не буває

Re: Східне вікно, порадьте види.

5
Так до другої години, то означає, що сонця багато. В мене от теж таке вікно і сонце десь до 2-ої, так в мене там встигли пообпікатися айлостерки і брухи. А все через те, я думаю, що у кімнаті стабільна температура, і якщо сонце гріє, то стає гаряче. Інша річ - якщо би на відкритому балконі чи надворі. Тому думаю і ехіноцереуси там можна тримати і все інше, що має густі колючки.

Re: Східне вікно, порадьте види.

7
Принаймні можете спробувати спочатку декілька штук, а далі подивитися як вони себе почувають. Навіть східні вікна бувають різні, наприклад, за вікном може бути лоджія чи балкон, чи рости дерево і все це буде давати тінь і відповідно менше сонця.

Re: Східне вікно, порадьте види.

11
цікаво, як у всіх годинник та компас по різному показують :-)

у мене колись було північно-східне вікно (перевіряв у дитинстві по компасу)
сонце було до 10.30-11.00 на підвіконнику, і приблизно до 12.30 на завіконній полиці

а південно-східні - це просто краса, сонце буде до 3-4 години дня

Re: Східне вікно, порадьте види.

12
В мене вікно південно-східне - сонце від світанку і до 2-ої години дня приблизно. Було би північно-східне - навіть не знаю чи заглядало б мені у вікно, можливо хіба якісь косі промені. Але тут ще від періоду року залежить. Якщо сонце низько, то його менше.

Re: Східне вікно, порадьте види.

13
У меня до часу дня максимум. Может по разному показывает из-за долготы?) Между нами все таки 600 км. Я не силен в этих науках. А может у меня ориентация окон более восточная, я то по компасу не сверял. Так, по карте глянул просто.

Re: Східне вікно, порадьте види.

14
gvorn писав:Гм, а воно точно ПІВНІЧНО-східне. Як правило, з півночі сонця майже не має. А загалом, якщо сонця з 7-ої до 11-ої то там багато чого вирощувати можна :)
Точно, ибо оно сразу при появлении своем из-за крыши соседнего дома, светит не фронтально в окно, а сбоку под углом.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”