Re: Альпийская горка 2016

76
Ну що ж, дощі припинились, температура піднялась...
Corynopuntia clavata ожила,а Cylindropuntia kleiniae і не ожила, і не вмерла...
Але, найголовніша подія - ЗАЦВІЛА Escobaria vivipara...
Насправді колір яскравіший...


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
Ескобарія вівіпара.jpg Ескобарія вівіпара.jpg Переглянуто 3558 разів 68.87 Кіб

Re: Альпийская горка 2016

81
30 видів вже запам"ятати важко.
багато є подібних...
до того ж, хочеться кілька видів мати по 2-3 рослини,
але ж треба їх посадити віддалено одну від одної...

от і треба десь собі складати карту альпінарію

приблизно так само, як карта саду - розмітка сортів дерев, особливо яблунь,
потрібна штука для ідентифікації урожаю

Re: Альпийская горка 2016

84
Так, Андрію, де Ваш фоторепортаж з місця подій? Чекаємо з нетерпінням...
До речі, Ваші поліаканта та роданта цьогоріч збираються цвісти, чи знову "сачкують"?
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

85
Привіт усім! У мене почали цвісти опунції...
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
Насправді вона повністю жовта, лише під променями сонця пелюстки просвічуються і їх верхівки стають білого кольору... Насправді вона повністю жовта, лише під променями сонця пелюстки просвічуються і їх верхівки стають білого кольору...

Re: Альпийская горка 2016

88
Із-за часто хмарної погоди опунції ніяк не можуть наважитись на цвітіння, перша поки opuntia fragilis cv. 'Freiberg', встиг зловити сонце під час цвітіння.

В кого як там по різним регіонам України з погодою? Бо в нас як не хмари то дощі сонце проскакує не часто, погода не кактусна.
Вкладення

Re: Альпийская горка 2016

90
Костя, твоя fragilis cv. 'Freiberg' дуже гарна...
Нас також погода не радує...як не хмарно, то дощ...а сонце якщо і пробивається крізь хмари, то не на довго...лише на декілька годин....
Але і цих декількох годин вистачає, щоб розкрилися квіти на опунціях...
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
Такі квіти на Opuntia macrorhiza №1 стають на 2 день квітування... Такі квіти на Opuntia macrorhiza №1 стають на 2 день квітування...
Я нарахував більше 100 бутонів, чекаю на більшмаштабне квітування.... Я нарахував більше 100 бутонів, чекаю на більшмаштабне квітування....
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”