Альпийская горка 2016

1
Привіт усім! Вітаю всіх з роком Червоної мавпи!!!! :-D
Нарешті й до мене дістався сніг.... :) Ви скажите чудес не буває, а я відповім, що Ви помиляєтеся 8-) .... Сніг пішов у новорічну ніч, (хіба не диво? :wink: ) прикривши пів-сантиметровим шаром мою гірку (щоправда не всю :wink: ).....


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення

Re: Альпийская горка 2016

3
Та Вам, Костянтине, я бачу, трішки більше пощастило зі снігом.... :wink: :roll: :wink:

Люди, хто знайомий з Opuntia icanttellya? "Що це таке, і з чим його їдять???" :mrgreen: :-D :mrgreen: Як вона в плані морозо-/зимостійкості??? Фото з сайту cactiguide.com.....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
O. icanttellya..jpg O. icanttellya..jpg Переглянуто 5927 разів 55.15 Кіб
O. icanttellya.jpg O. icanttellya.jpg Переглянуто 5927 разів 94.72 Кіб

Re: Альпийская горка 2016

4
Александр! Читайте больше про индейцев майя! Они в этом боольшие спецы! Только они Вас научат и расскажут с чем это едять и как лучше приготовить и на чем лучше настаивать и когда употреблять! :-D :-D :-D

Re: Альпийская горка 2016

5
Valertos писав: .... с чем это едять и как лучше приготовить и на чем лучше настаивать и когда употреблять! :-D :-D :-D

Це ми вже знаїмо і без Майя...... :mrgreen: :roll: :mrgreen:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

7
Так Анатолій ще й як вдало, дякую за опунції.
Росли чудово, непогано розрослись.Побачим як перезимують, скоріш за все буде літом цвітіння, розмір дозволяє.
Взагалі снігу насипало небагато може сантиметр від сили, тільки от мороз зараз нормальний як для центру України трохи не звик до такого похолодання :)

Re: Альпийская горка 2016

8
Привіт усім! Нарешті й до мене дійшла справжня зима.... :roll: Замети іноді сягають 1 (!) м :) Але дивно, там де я розташував свою "гірочку" :) (для визначення "гірка" вона ще не готова :roll: ) минулого року було багато снігу - цього ж все змело в сад, довелося накидати....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

9
Вiтаю всiх у роцi 2016 - ому!Зараз на Харкiвщинi стоять сильнi морози - вiд 20 до 27 градусiв.Снiг випав,але не всюди однаково - десь бiльше,десь менше.В мене в саду снiг вкрив рослини,але не всi.Деякi стiйко витримують голомороз.
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Альпийская горка 2016

12
Opuntia macrorhiza та Cylindropuntia whipplei 'minor' майже повнiстю вкритi снiгом.
Зображення
Cylindropuntia imbricata SB 99,
Manzano Mts,New Mexico.Весна покаже,рослини з Нью Мексико чи з Колорадо виявлять найбiльшу здатнiсть зимувати в нашому краю.
Зображення

Re: Альпийская горка 2016

13
Kovalevski писав:Вiтаю всiх у роцi 2016 - ому!Зараз на Харкiвщинi стоять сильнi морози - вiд 20 до 27 градусiв.Снiг випав,але не всюди однаково - десь бiльше,десь менше.В мене в саду снiг вкрив рослини,але не всi.Деякi стiйко витримують голомороз.
В нас також температура тримається на рівні -25*С, але лише вночі, та вранці....вдень температура піднімається до -10*С.... :) Виявилося, що я дарма накидав сніг на рослинки, відразу після цього пішов густий, лапатий сніг, закривши усе небо.... 8-) :roll: ( а до цього рослинки також витримували "голомороз" :-D ) Але і в тому, що пішов сніг є свій плюс - рослинки будуть ще надійніше захищені.... :)
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

14
Привіт усім! У нас декілька днів йшов дощ (!) в результаті льодяна кірка, ожеледиця, відключення світла..... Люди дайте відповідь на запитання: чи шкодить зимостійким кактусам льодяна кірка на поверхні снігу?
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

15
Alexandr писав:...чи шкодить зимостійким кактусам льодяна кірка на поверхні снігу?
Это плохо. У меня ежегодно такая ситуация – обледенение и часто без снега(и так несколько раз в теч.зимы). :( У вас хоть много снега выпало. Следите, чтобы не обледенели сами кактусы. Если возможно, ледяную корку надо разрушить. Растения хорошо переносят морозы, когда сухо. Влажность губительна. В такой ситуации лучше растения укрывать.
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”