Re: Альпийская горка 2016

108
Так,є там епiтеланти.Колись вирощував їх в Сiмфi,але тут вони взимку випали.Посадив знову заздалегiдь пiдiбранi,а саме Epithelantha micromeris v. neomexicana Alamogordo,NM,яка також випала та Epithelantha micromeris SB 0082,Sierra Co,NM та Epithelantha micromeris SB 1327,near Belen,NM,якi ви й побачили.В умовах захисту вiд зайвої вологи взимку вони показали себе добре.Але висновки рано робити,ще треба посадити бiльше екземплярiв та подивитися на них опiсля кiлькох зим в саду.
Зображення
Зображення

Re: Альпийская горка 2016

109
У меня эпителанты micromeris SB 237 Dona Ana Co, NM зимовали только в необогреваемой теплице две теплых последних зимы - проблем никаких.
Этой весной высадил пару в открытый грунт. Посмотрим как перезимуют, хотя надежд очень мало. Маммиллярия lasiacantha SB 233 Jarilla Mts, NM на горке не пережила- постоянно теряла корни (был только единичный экземпляр).
А как у вас, Александр, они вели себя в Симферополе? Жили под открытым небом? или тоже защищали?

Re: Альпийская горка 2016

110
На той момент я випробував у Криму Mammillaria grahamii var. olivae,але вона виявилася занадто незимостiйкою.При - 17 С випала.
Зараз я маю Mammillaria grahamii ,
Зображення
але не ризикую,бо знаю напевно,що не варто морозити цi рослинки,бо тут морозiв вони не витримають.А от деякi iншi мамiлярiї та їх ступiнь зимостiйкостi дослiдити варто.Це,на мою думку,такi види:
Mammillaria wrightii SB 86
Зображення
Зображення
Mammillaria viridiflora DC 936
Зображення
Mammillaria meiacantha,яка добре проявила себе в саду пiд час зими 2015/2016 рокiв
Зображення
Зображення
Рослини Mammillaria wrightii SB 86,що зимували в саду,помiтно поступаються розмiрами тим екземплярам,якi зимували в примiщеннi, але вони вже утворили квiтковi бруньки
Зображення
Зображення

Re: Альпийская горка 2016

111
маммиллярия wrightii SB94 Santa Fe Co, NM у меня год росли в ОГ прироста почти не было. Пересадил в необогревпаемую теплицу погнали бутоны в прошлом году, но все засушили. В этом году, по-моему, та же история. Растут у меня неспеша.
Нажаль брак природного насIння.

Re: Альпийская горка 2016

113
Вражаюча клумба,пане Сергiю!!!Супер!
Если я не ошибаюсь,то у меня есть детка от этой клумбы :) .Однажды ,будучи в гостях у Владимира Петровича в ботсаду, получил от него маленькую детку 'Фрейберга'.Он тогда сказал,что ,если не ошибается,то растение от Касторного.В этом году оно первый раз зацвело.
Зображення

Re: Альпийская горка 2016

117
Пане Андрiю,може так фото передає,але покривнi зовнiшнi пелюстки бiло-зеленкуватi,а всi iншi без натяку на жовтий колiр,вони якраз саме бiлi.Навiть пильники бiло-зеленкуватi.Це сiянець з насiння Меса Гарден.
Точнiше,це вкорiнений пагiн сiянця,який зимував у незахищеному грунтi.

Re: Альпийская горка 2016

119
Skeptyk писав:продовжую...
бутони на opuntia rhodantha (цвістиме вперше)
Це так махання сокирою допомогло? :mrgreen:
Чи все-таки калі/маг? :wink:

Народ, минулого року Андрій показував хуміфузу в. каеспітозу, що на молодому прирості викинула бутони, цього року таке ж і на моїй звичайній хуміфузі...це норм?
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”