Re: Альпийская горка 2016

46
Не знаю, не знаю...
подивіться на українські форуми,
де тусуються "ботаніки відкритого грунту" (напр. myflora.org.ua)
Там взагалі прийнято в анкеті вказувати свою зону, щоб
при перегляді Ваших повідомлень читач відразу орієнтувався в умовах.


Re: Альпийская горка 2016

47
Т.В.Н. писав:Я про то,что Чернигов и Киев в одной зоне,а климат различается существенно.И карта американская,которые об Украине знают по наслышке.
Карта показывает среднемноголетнюю минимальную температуру, в Чернигове же бывает -23-26?
А что не так с американцами? Мы же знаем про Америку, почему американцы не могут знать про нас?

Re: Альпийская горка 2016

48
Хотите сказать,что разбежность в температуре между Черниговом и Сумами в 5 градусов(по карте).А американцы по опросу(большой %)уверены что США граничит с Европой где-то во Флориде.

Re: Альпийская горка 2016

49
Разбежность между Сумами и Черниговом (по карте) по цельсию 2,8 град., 5 град. то по фаренгейту. К тому же разницы в 0,1 град. достаточно, чтобы они были в разных зонах. Донецк и Днепр тоже отличаются, но мин. т-ры в одном диапазоне.
Не путайте ученых и обывателей. У нас уличный опрос тоже покажет, что мало кто знает столицу Ватикана или где находится Мадагаскар.

Re: Альпийская горка 2016

50
Ця карта зональності є нормальним явищем в різних країнах Європи, зокрема на форумі http://www.cactiguide.com/forum/viewforum.php?f=34
де можна поспілкуватися з кактусарями з усього Світу.Так в темах морозосійких кактусів всі вказують свої зони і італійці і німці і чехи,американці, канадці багато хто.

Ніхто ж некаже, я й не бачив щоб хтось хвалив її за супер точність в плоть до кілометрів, скоріше кордони між зонами України дуже розмиті в плані переходу температур,тай в решті країн теж.

Тим не менш навчаючись на агронома впевнено можу сказати що фермери наприклад Канади,Німеччини,Польщі ця карта зональності нормальне явище особливо в Канаді де клімат дуже контрастний так само і в США де клімат ще контрастіший.

Re: Альпийская горка 2016

52
Подскажите пожалуйста, осень была чрезвычайно сухой и в зиму Cylindropuntia whipplei ушла сильно покрасневшей и сморщившейся (фото ниже). Так должно быть? Уж больно она жалко выглядела, другие кактусы покраснели меньше.
Вкладення

Re: Альпийская горка 2016

54
Нi. Я дивився, звiдки вона є, там майже наша usda-зона та близька сумма опадiв осiнь-зима-весна (та, на всяк випадок, залишив з неї дiтку).
Але (як я читав та бачив власними очима) вона вiдносно легко вражається грибками. Якщо придивитися, то справа є "голi" гiлки, довелося обробляти влiтку фунгiцидом.

Накривав тiльки пiд навic basilaris + урсiни, пiд баклажку aureispin-у (минулого тижня вона нiби то ще була жива :) , дiтка теж є).

Re: Альпийская горка 2016

55
як і обіцяв - кілька свіжих фото
Вкладення
хащі - загущена посадка опунцій - буду все розсаджувати 6DSCN6232.JPG хащі - загущена посадка опунцій - буду все розсаджувати Переглянуто 3042 разів 130.03 Кіб
opuntia davisii в ящику на вулиці без накриття 5DSCN6231.JPG opuntia davisii в ящику на вулиці без накриття Переглянуто 3042 разів 109.9 Кіб
whipplei на грядці 4DSCN6230.JPG whipplei на грядці Переглянуто 3042 разів 135.34 Кіб
whipplei на грядці 3DSCN6229.JPG whipplei на грядці Переглянуто 3042 разів 132.59 Кіб

Re: Альпийская горка 2016

57
Снігу цього року насипало немало приблизно до півметра.Хоч у нас зараз надворі і тепло але сніг дуже довго розстає ще десь 5 см залишилось.

Ось власне і фото моїх опунцій які відтаяли з під сніжного покривала.Більше місяця іх не бачив тільки сніг.
Вкладення

Re: Альпийская горка 2016

59
Константин Дзюган писав:Андрію, чорні сліди з'явились на кактусах після розставання снігу?
а на якому фото у мене є чорні сліди?
Гадаю, почекаємо до відновлення тургору - тоді щось можна буде сказати

Re: Альпийская горка 2016

60
Привіт усім!
Євгене - Ви можете сфотографувати (і показати) окремо свою базіларіс? І напишіть будь ласка повне "ім"я та прізвище" Вашої базіларіс, її локаліті, звідки насіння, і скажіть: на який рік вона у Вас зацвіла?

З повагою Сашко!
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”