Re: Альпийская горка 2016

61
А ще, любителі кактусів у відкритому грунті, дайте відповідь на питання: чи шкодять кактусам плями схожі на іржу???Вирощую кактуси 2 рік (у деяких це друга зимівля, у деяких перша), і минулого року нічого такого не було.........

Дякую за відповідь....


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

62
Плями, схожі на іржу, шкодять рослинам,але не завжди летально.Звернiть увагу на ,найголовнiше,видовий пiдбiр рослин,на захист jiх навеснi вiд сонячних опiкiв,а також, дуже ретельно, на видалення зайвоji вологи ,а iнколи й органiки,з грунту пiд рослинами.

Re: Альпийская горка 2016

63
Зрозуміло, дякую, Олександре!
Плями з"явилися на, здавалося б, найбезпроблемнішому виді - на Opuntia humifusa... Заплямований лише один сегмент при основі рослини, всі сегменти, що ростуть вище без плям.......
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Альпийская горка 2016

64
Alexandr писав:
Євгене - Ви можете сфотографувати (і показати) окремо свою базіларіс? І напишіть будь ласка повне "ім"я та прізвище" Вашої базіларіс, її локаліті, звідки насіння, і скажіть: на який рік вона у Вас зацвіла?
basilaris SB1976 Silver Peak, NV семена Брека, растет медленно, прошлой весной отвалилось много кладодий, зацвела на 4й год вроде ,был один цветок, плод не завязался.
Вкладення

Re: Альпийская горка 2016

66
Первые бутоны, цветы и ягодки на обновленной горке.
Вкладення
gorka.JPG gorka.JPG Переглянуто 4198 разів 209.39 Кіб
nbs.JPG nbs.JPG Переглянуто 4198 разів 145.27 Кіб
simpsonii.JPG simpsonii.JPG Переглянуто 4198 разів 150.01 Кіб
tou.JPG tou.JPG Переглянуто 4198 разів 187.19 Кіб
vir.JPG vir.JPG Переглянуто 4198 разів 170.09 Кіб

Re: Альпийская горка 2016

69
Всем доброго времени суток.
Наконец то закончилась зима и можно подвести итоги первой зимовки моего альпинария.
Хорошо перезимовали: O. polyacantha; О. whipplei; О. compressa; О. camanchica cv. Rubra; О. camanchica; О. fragilis cv. "freiberg"; О. rhodantha.
Плохо перезимовали: О. erinacea v ursina; О. viridiflora.
Не пережила зиму О. phaeacantha DJF1339.
Ну и немного фото:
Разное суккулентное Разное суккулентное
О. camanchica О. camanchica
О. rhodantha О. rhodantha
О. whipplei О. whipplei
О. whipplei О. whipplei
С лева на право: O. polyacantha; О. camanchica cv. Rubra; О. rhodantha С лева на право: O. polyacantha; О. camanchica cv. Rubra; О. rhodantha
О. fragilis cv. "freiberg" О. fragilis cv. "freiberg"
Продолжение следует...

Re: Альпийская горка 2016

70
Привіт усім!
Зима закінчилася вже давно, а фактично її майже не було, лише тиждень другий були морози, а решта дощі...
Весна йде повним ходом: кактуси прокинулися від зимової сплячки, ростуть та женуть бутони...
На жаль, зимівля не обійшлася без жертв... Не пережила зиму Cylindropuntia sp. (spinosior?) із Сімферополя, добре, що залишив дублів...
Ще під питанням життєздатність Corynopuntia clavata та Cylindropuntia kleiniae...
Трохи фото...

P.S. Які на колір повинні бути бутони у Escobaria vivipar"и ?
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
2016-05-01 Escobaria vivipara.jpg 2016-05-01 Escobaria vivipara.jpg Переглянуто 3814 разів 105.92 Кіб
2016-05-01 Cylindropuntia whipplei SB1813, La Boca, Col.jpg 2016-05-01 Cylindropuntia whipplei SB1813, La Boca, Col.jpg Переглянуто 3814 разів 152.38 Кіб

Re: Альпийская горка 2016

71
Привет всем. Моей горке уже три года и я решил поделиться своими успехами. Расположена в Евпатории (зона 6b, бывают морозы - 25-28 с)
Зображення
Зображення
Зображення
Opuntia cacanapa 'Ellisiana'
Зображення
Pediocactus paradinei
Зображення
Pediocactus knowltonii SB 304
Зображення
Echinocereus reichenbachii v. albispinus
Зображення
Gymnocalycium bruchii form LF93, Copina
Зображення
Wilcoxia poselgeri SB 0869

Re: Альпийская горка 2016

74
Классно! А как педиокактусы в ОГ? Вы их сажали уже взрослые и на своих корнях? Или из сеянцев?
Я вот тоже решим свой холмик оформить (горкой не поворачивается язык назвать) :)
Думаю на зиму надо будет небольшой навес сделать на предмет дождя.
Вкладення
Эхиноцереусы рейхенбахи и бейля и эскобария миссуриенсис Эхиноцереусы рейхенбахи и бейля и эскобария миссуриенсис
Молодила Молодила

Re: Альпийская горка 2016

75
Холм славный :) Зимуют в грунте отлично, но под пленкой. Педио на прививках изначально, после отмирания подвоя Р. knowltonii на свои корни перешел удачно. Вам навес на зиму обязателен.
Відповісти

Повернутись до “Місце під сонцем (лампи, теплиці, відкритий ґрунт)”