ЧЕСТЬ ТА ХВАЛА !!!

1
Я хочу започаткувати цю тему, так як не знайшов на форумі місця, де б всі бажаючи мали можливість сказати добрі слова комусь з колег або написати гарний відгук про електронний ресурс та т.і. Тема "позор" існує вже давно, і на жаль час від часу поповнюється новими сторінками.
Але впевнений, що ця тема буде набагато популярнішою та довшою !
Хай вона, як той нескінчений латиноамериканський серіал, має продовження по сезонах кожен рік !)



Особисто хочу переказати слова подяки Олександру Животенко за отримані рослини, що придбав у нього. Неперевершена якість !
Саша - дякую ще раз !)

Також хочу сказати добрі слова про постачальників насіння Романа Станіка та Вашко Зденека.
Роман надіслав мені замовлене у нього насіння безкоштовно. Це дуже мене вразило та приємно здивувало.
А Вашко Зденек доклав до мого замовлення багато позицій елітних та рідкісних видів кактусів. Доклав не зовсім вірно, бо його подарунок набагато перевищів кількість мого замовлення !

Також я дуже вдячний Ковальчуку Олександру з Диканьки за безліч гарних рослин та насіння !
Дякую Олександре !


Ariocarpus - forever !

Re: ЧЕСТЬ ТА ХВАЛА !!!

2
Романе, тобі теж хочу подякувати за чудові рослини які ти мені присилав, тим паче що я не дуже люблю вирощувати дрібнонасінневі види, так що з стромбами ти полегшив мені життя )
Також хочу подякувати Сергію Червінко в якого щорічно замовляю насіння, яке кожного року радує високим відсотком проростання.
Ще дякую Олександру Калашнику за чудові рослини, які отримав від нього в минулому році.

Re: ЧЕСТЬ ТА ХВАЛА !!!

3
Спасибо Дмитрию Самогородскому за подаренные семена. Спасибо Андрею Лукьянцеву за растения. Спасибо Роману Яковенко за посевной керамзит и стромбы(сил не хватает растить мелких).

Re: ЧЕСТЬ ТА ХВАЛА !!!

4
Хоть я и новичок, но уже успела познакомится с несколькими продавцами и всеми осталась очень довольна!

Семена Елены (Ivelena) показали хорошую всхожесть, отправлены были быстро, качественно, все аккуратно подписано, с приятным бонусом, с Еленой было очень приятно и легко общаться!

Также уже два раза делала покупку у Виталия (irrisad) - растения откормленные, ухоженные, аккуратно упакованные, я бы сказала, что на фото в теме продажи хоть и есть с чем сравнить размеры, но на самом деле при распаковке у меня в обеих случаях был приятный восторг от размеров продаваемых кактусов! я очень рекомендую этого продавца, который всегда идет на встречу в любых вопросах и покупать у него одно удовольствие!
Відповісти

Повернутись до “Різне про рослини, колег та наші сайти”