Re: История одной лофки

16
lexxik писав:Почему?
Показалось, что это немного отвлекает от сути :)

Как оказалось, у лофки цветок вечером закрылся и раскрылся на следующий день.
Не представляю сколько он продержится, но это что-то новое для меня :)
Так как у эхинопа цветы закрываются к вечеру следующего дня и всё.


Re: История одной лофки

20
Нам приблизно 6 років. Зимуємо.
IMG_0128_640.JPG IMG_0128_640.JPG Переглянуто 3796 разів 96.75 Кіб
У рослини досить великий і довгий корінь. У великий кухоль для кави я пересадив лофку більше року тому. Просвердливши попередньо кілька отворів в днищі.
Весь минулий сезон кактус добре цвів, видавши в цілому близько 20 бутонів і стільки ж яскраво-рожевих ягідок.
Зараз лофка розміром з середнє яблуко або помідор.

Re: История одной лофки

22
Пару років тому на рослині повілось недобре пляма, яке згодом вдалося повністю вилікувати.
viewtopic.php?f=1&t=11050

Але після обробки підстави какутса препаратами він раптом почав детковаться. У його заснування поблизу лікування виросли чотири дітки.
Одну дитинку я ненавмисно пошкодив, коли знімав з рослини, і її довелося викинути. А три інших вдалося акуратно відокремити і зараз я намагаюся їх укоренити в грунті. Треба сказати, що це непросте завдання.

Re: История одной лофки

23
Моїй лофофорі 7,5 років.
Кактус розміром з великий мандарин. Рясно цвіте з березня до серпня і плодоносить. Якийсь час тому дав кілька дітей. Але мені не вдалося жодну з них укоренити.
Можливо, є якийсь секрет, якого я не знаю?

Re: История одной лофки

24
Якого розміру дітки? Та коли саме ви їх пробували вкорінити? Можливо, вони були замалі для цього, бо як правило дітки лофофор вкорінюються без проблем.
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Re: История одной лофки

25
Я відокремив їх від материнської рослини, коли дітки були близько 1 сантиметра у діаметрі.
Підсушив пару днів, припудрив основу кореневином, і посадив їх у вологий пісок. Зверху прикрив прозорим пластиковим стаканчиком.
Я зробив 3 або 4 спроби в різний час і жодна з діток так і не вкоренилася.
Відповісти

Повернутись до “Різне про рослини, колег та наші сайти”