Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

16
Назви так само можна і написати на український чи російській мові, це діло смаку. Для ваших потреб можу поміняти їх.

В майбутньому планується створит можливість добавляння фото, їх перегляд і привязку певних фото до конкретного запису. Ідей, ще є багато!


Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

17
Очень интересно. Но мне кажется тут нужны более сложные алгоритмы и выборки (синонимика, разные систематики, посевы, заказы, динамика развития, печать этикеток, база полевых номеров...). Вот если бы кто взялся разработать под наши нужды конфигурацию для движка 1С. Можно было бы и синхронизацию баз организовать и ... возможности безграничны. Кстати, у 1с и беспллатная версия есть.

Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

18
На рахунок синхронізації бази даних це можна організувати, але є одне але потрібно домовитися про стандартний набір полів(тобто щоб допустимо всі робили бази даних по шаблону). Або просто робити вибірку певних даних, тобто якщо потрібно з бази витягнути, назви позицій і дати посіву, то просто робимо запит з вказаними полями. Все можна причесати якщо постаратися.

Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

21
Богдане,
наразі просто радий за Вас, що Ви взялися за таку роботу.
Просто продовжуйте, потрохи вносьте додаткові опції,
не забувайте, що робите проект передусім для своїх потреб.

Критику Олега Балановського перефразую наступним чином:
найприродніше буде замінити "first name" i "second name"
на звичні для всіх ботаніків "genus" i "species", добре було б додати третє поле
"subsp., forma, cv. etc".
"open file, search i save" - загальноприйняті команди, і я не знаю інших мов, у якких
вони вимагають корошого написання у кількості букв. тому це оптимально

Зі свого досвіду - чи є можливість організувати ID не в цифровому а змішаному форматі?
наприклад, якщо вже це gymnocalycium quehlianum, то нехай його ID буде G 33.
а якби це був "gym 33" - пошук був би набагато простішим.
(гм...чи не забагато я хочу? :-))

ну і окреме питання. Якщо Ваш проект- просто надбудова для організації цілої теки,
елементами якої є вордівські файли, в кожному з яких є інформація виключно по одній
рослині, то чим це краще за простий перегляд цієї теки засобами будь-якого менеджера?

На жаль, якщо потрібно оперативно обробляти інформацію про сотні (якщо не тисячі)
позицій, то організація кожної позиції у вигляді окремого ворд-файлу - неефективна.
Тоді це база даних, і для роботи з нею потрібна якась СУБД.

Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

22
Егор Базавлук писав:Мені подобається!) Тільки як на мене, добре було б ще додати до назви рослини примітки: дата придбання, у кого придбали, колір квітів і т.д.)
Примітки записуються в великому полі Note, де можна записувати весь текст, для цього і там воно придумане, там можна описувати все, що завгодно.

Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

25
Skeptyk писав:Богдане,
наразі просто радий за Вас, що Ви взялися за таку роботу.
Просто продовжуйте, потрохи вносьте додаткові опції,
не забувайте, що робите проект передусім для своїх потреб.
Проект буду робити не залежно чи він комусь буде потрібний, бо створюю для себе
Skeptyk писав:Критику Олега Балановського перефразую наступним чином:
найприродніше буде замінити "first name" i "second name"
на звичні для всіх ботаніків "genus" i "species", добре було б додати третє поле
"subsp., forma, cv. etc".
Це справа двох хвилин, перероблю так як потрібно для кактусів.

Skeptyk писав: Зі свого досвіду - чи є можливість організувати ID не в цифровому а змішаному форматі?
наприклад, якщо вже це gymnocalycium quehlianum, то нехай його ID буде G 33.

Впринципі можна переробити просто наразі мені таке поле з символами не потрібне. Тим більше, що ID просто порядковий номер в переліку записів. Ну але якщо таке поле буде потрібне можна організувати з символами.
Skeptyk писав:а якби це був "gym 33" - пошук був би набагато простішим.

В майбутньому пошук буде розширений, тобто зараз потрібно ввести ціле слово Gymnocalycium щоб знайти запис, а можна буде просто ввести Gymn і воно знайде всі записи де зустрічається Gymn
Skeptyk писав:ну і окреме питання. Якщо Ваш проект- просто надбудова для організації цілої теки,
елементами якої є вордівські файли, в кожному з яких є інформація виключно по одній
рослині, то чим це краще за простий перегляд цієї теки засобами будь-якого менеджера?

Ну це спірне питання, єдине, що можу сказати, що до файла привязуватимуться фото, тому мені зручно працювати буде в такому середовищі, а ніж відкривати кожен файл через файловий менеджер і правити його. Так ввів в пошуку потрібну позицію, натиснув кнопку і вуаля твори все, що потрібно з ним.
Skeptyk писав:На жаль, якщо потрібно оперативно обробляти інформацію про сотні (якщо не тисячі)
позицій, то організація кожної позиції у вигляді окремого ворд-файлу - неефективна.
Тоді це база даних, і для роботи з нею потрібна якась СУБД.
Доречі тут я створив свого роду свою базу даних, наразі говорити про швидкодію пошуку тисячі записів важко, це потрібно тестувати, наразі займаюся розробкою, а потім запустимо тести на швидкодію. Наразі вона шустро все обробляє.

Андрію дякую за конструктивну критику, врахую ваші побажання!

Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

26
Егор Базавлук писав:Зрозуміло) Але все одно, було б круто, коли ти вносиш нову рослину заповнити одразу анкету по неї, чи щось подібне) А так, прога супер!)
Ну власне поле Note для цього придумане, в полях з іменами вказуєш назви і в полі Note пишеш від кого придбав, коли, як цвіте і тому подібне

Re: Программы для работы с данными о коллекции кактусов.

27
Добрый день! Хотелось бы восстановить эту тему, т.к. очень актуально встал вопрос о каталогизации растений, а подходящей программы так и не было найдено.
MyCacti - морально устарела (при условии, что вы вообще ее сможете запустить).
CactiComplex - удален отовсюду и рабочих версий не найти (демки не считаются).
Заводить базу через XSLS или другие DB - интересно, но хотелось бы специализированный набор инструментов.
Подскажите кто, чем пользуется!?
Відповісти

Повернутись до “Різне про рослини, колег та наші сайти”