Re:

226
Спасибо, Евгений! Сергей Червинко говорил, что Вы травите кислотой, но подробностей я не знал, поэтому "на авось" делать не стал. Теперь после Вашего подробного описания, думаю в следующий раз, попробую Ваш метод.
Сейчас одновременно посеяны семена RUS-390 2013 года сбора и RUS-512-2 2015 года сбора: посмотрим различия во всхожести по годам.


Re: Re:

227
miharon писав:
Систематик писав: О методе RUSa я ничего не слышал. :roll:
Метод RUSа - замачивание в концентрированной серной кислоте ))
Нет,Михаил,я имел ввиду другое-сам посев в неглубокие ямочки горстку намокших семян.Они постоянно находятся как бы во влажном коме,семена постоянно смочены со всех сторон.Тоесть нет риска их подсушивания,а стало быть и торможения процессов развития зародыша,как я понимаю.А замачивание в концентрированной серной кислоте-это метод чехов,подсмотренный и взятый на испытание Сафроновым. :roll:

Re: Re:

228
2123Kc-nik писав:
Константин Дзюган писав:Замовляв колись у Кьореса насіння melocactus albicephalus нічого не взійшло.
Більше нігде окрім нього цю позицію не бачив
melocactus albicephalus
Може в когось з наших коллег є, відгукніться будь ласка.Ось знайшов фото з цього форуму це melocactus albicephalus одного з українських коллег але так і незрозумів ций він.
Теж сподобався, відніс до мрії та переглянувши посіви побачив, що мрія уже здійснена. :) Правда залишилось дочекатися цефалію та цвітіння. До речі вони самозапильні? Знаю, що більшість мелокактусів самозапильна, та деякі не входять у це правило і являються виключенням. Які?
DSC_1192.jpg

Та ніби всі самопильні, ніколи не чув про перехрестнозапильні мелокакуси.В цьому їхній плюс що проблем з насінням немає якщо маєш гарний цефалійний мелокактус.У мене мело за сезон скільки ягід повикидали що і купу насіння зібрав а лишні ягоди всі з'їдаю:) (на смак кисло-солодкі)

Доречі в кого купували насіння альбіцефалуса?

230
Побачив в неті ось такий Astrophytum asterias SuperSnow. Аж цікаво стало і хочу. Як він такий волохатий взагалі ростей фотосинтезує?
Вкладення

235
А ми з сином такі раді кактусам які подарували нам форумчани, шо тепер тільки мріємо побачити як вони зацвітуть. Син ходить любується ними, каже що вони його дуже заспокоюють :-D

236
А ось це уже мрія. Кактусна. :)
З фейсбука. З фейсбука.
brasilicactus graessneri FB_IMG_15772125158819680.jpg brasilicactus graessneri Переглянуто 4263 разів 283.9 Кіб
brasilicactus brevihamatus FB_IMG_15772125248790054.jpg brasilicactus brevihamatus Переглянуто 4263 разів 290.96 Кіб
brasilicactus brevihamatus FB_IMG_15772125321724670.jpg brasilicactus brevihamatus Переглянуто 4263 разів 272.93 Кіб

Кактусна мрія

238
Моя кактусна мрія Astrophytum asterias f. aurea :inlove:
Хочу запитати він не розмальований.
Мои кактусы мои друзья.
меня можно встретить на форумах https://www.floriculture.ru Plantator.org.ua
также мой инстаграм julianzozulia
мой канал julian юлиан и мой форум julianzoocactus.ucoz.net
Вкладення

239
Ні, не розмальований. Це безхлорофільна форма. Нерідко зустрічається, але не дуже життєздатний. Такі форми обов'язково щепити на міцну підщепу, яка зможе годувати такий "фрукт". Але навіть в такому стані, ці безхлорофільні форми живуть на підщепі 4...5 років, а потім починається некроз тканин (відмирання).

Повернутись до “Різне про рослини, колег та наші сайти”