Re:

136
Всего по чуть-чуть :)


Вкладення
Discocactus horstii f. variegata 68646_576078585742992_188689227_n.jpg Discocactus horstii f. variegata Переглянуто 3599 разів 88.05 Кіб
Uebelmannia pectinifera f. variegata Uebelmannia pectinifera f. variegata
Homalocephala texensis Homalocephala texensis
Lophophora williamsii Lophophora williamsii
E horizonthalonius(JN suiheimaru) E horizonthalonius(JN suiheimaru)

Re: Re:

141
Константин Дзюган писав:
Роман Яковенко писав:Підтримую Константина - скафр це щось !) Я мрію про таке. А поки мрію - воно росте із сіянців)
Романе, насіння скафів де купували і як взагальному всхожість?
У С.Брака, у Р.Станіка, ще в когось. Процент схожости культурного насіння такий самий як і в будь-яких свіжих зернят - близько 100 відсотків. Ну може 90% - я тоді не рахував.
До речі, в цьому році я ретельно порахував всі зернятка та записав точну кількість в свій посівний "Гроссбух", щось захотілося заморочитися)

Оце моя мрія:
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Щоб так саме були вкриті квітами ті сіянці аріо, що я зараз вирощую !! Це моя мрія )) Щоб так саме були вкриті квітами ті сіянці аріо, що я зараз вирощую !! Це моя мрія ))

Re: Re:

143
Роман Яковенко писав:
Константин Дзюган писав:
Роман Яковенко писав:Підтримую Константина - скафр це щось !) Я мрію про таке. А поки мрію - воно росте із сіянців)
Романе, насіння скафів де купували і як взагальному всхожість?
У С.Брака, у Р.Станіка, ще в когось. Процент схожости культурного насіння такий самий як і в будь-яких свіжих зернят - близько 100 відсотків. Ну може 90% - я тоді не рахував.
До речі, в цьому році я ретельно порахував всі зернятка та записав точну кількість в свій посівний "Гроссбух", щось захотілося заморочитися)

Оце моя мрія:
Це аріо Давіда Руббо так Романе це справді зразкова колекція для мрій))
Я на фейсбуці неоднократно переглядав фото його колекції.Там і справді є на що подивитись.Благодатний для кактусів середземноморський клімат + грамотна голова = 100% успішна коллекція.
У нього є єхіноцереси з такими колючками що Mamma mia!!!
У деяких кактусоводів із Італії аріо до сих пір цвітуть еххх :)

Re:

145
Когда-то кактусами увлёкся только из-за "лысых" форм. Прошло время, но значительного количества у меня их не появилось.
Долго был моей розовой мечтой один Echinocactus horizonthalonius, думал японский культивар, но недавно выяснил - это природная форма с "точным адресом": Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah.
Может у кого есть на продажу или семена, или сеянцы, или прям взрослый - с радостью бы приобрёл!
Вкладення
Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (2).jpg Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (2).jpg Переглянуто 4055 разів 300.35 Кіб
Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (6).jpg Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (6).jpg Переглянуто 4062 разів 46.13 Кіб
Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (4).jpg Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (4).jpg Переглянуто 4062 разів 51.37 Кіб
Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (3).jpg Echinocactus horizonthalonius VZD 293 Rancho La Campana, Coah. (3).jpg Переглянуто 4062 разів 52.08 Кіб

Re: Re:

150
Я вам ось іще що скажу: ця форма потім обростає колючками і стає такою ж як і інші хоризонти. Придивіться - на фото молоді рослини. Я взяв щоб посіяти в цьому році але мене одразу попередили, що такими як у "дитинстві" вони не лишаться. Те саме стосується ще здається двох польових номерів з інших місцевостей.
Ariocarpus - forever !

Повернутись до “Різне про рослини, колег та наші сайти”