Re: Адениумы

469
andrey-net писав: Скажите пожалуйста, как удалось добиться такой кроны?:
download/file.php?id=88707&mode=view
Андрію, в дорослих сіянців "міні" крім розвинутих гілок є ще дуже багато слабких і зачаткових. Видалаю те, що мені не подобається, де є велике скупчення. Проріджую поступово, в кілька етапів. Головні починають тоді краще розвиватись.
Вкладення
Густозаросла рослина. Треба прорідити. Густозаросла рослина. Треба прорідити.
У вже прорідженої рослини знову лізуть зайві гілки. Видалив їх. У вже прорідженої рослини знову лізуть зайві гілки. Видалив їх.

Re: Адениумы

474
Из сотни сеянцев у одного оказалась интересная особенность. листики у него появились раздвоенные)). Кто знает, это у него останется или просто случайность двух первых настоящих листов?? следующие будут все таким же или нет?
спасибо.

Re: Адениумы

475
Важко спрогнозувати, як себе можуть повести такі "збочені" сіянці аденіумів. Мав сіянець, який починав кристатитись, а потім розділився на дві гілки. А інший спочатку давав варієгатне листя, на наступний рік тільки звичайне зелене, а ще через рік знову варієгатне. Потім мені це надоїло- позбувся його

Re: Адениумы

476
В этом году наблюдал такое раз 7, чему был очень удивлен, потому как за много лет вижу такое в первый раз. Фото не очень, но смысл думаю понятен.
Вкладення
И такое тоже бывает) И такое тоже бывает)

Re: Адениумы

478
Адениумы только проклюнулись, нужно совет что им сейчас лучше... - Больше света но температура 20-23 (а не 30-35 как для проклевки) или меньше света но темп 30-35... и то и то неполучится.
Вкладення

Re: Адениумы

480
Доброго дня шановні знавці-аденіумолюби!
Поділиться власним досвідом та спостереженнями.
Питання от у чому. Посіяв вперше насіння гібридних адендумів, зійшли непогано, ростуть… звісно спостерігаю дуже широкий спектр ознак властивий гібридам. В однакових умовах зростання спостерігаю дуже різний колір нижньої сторони листя, особливо молодого, є рослини з темно-червоним та з світло-зеленим листям. Чи є відповідність між кольором листя (молодого) та тоном майбутніх квітів?
Також, суттєва різниця у розмірах, самі більші втричі перевершують найменших. Ці найменші – це просто кволі, чи це нормальні рослинки з зменшеним компактним габітусом? Чи варті вони уваги?
Незабаром буду проводити пікіровку та відсів частини рослин, бо не маю можливості залишити всі. Для мене це перше знайомство з цією культурою. Розумію, що посів гібридів це лотерея, але критерії відбору рослин для себе якось хочу сформувати.
(Нажаль фотографії не передають все, що я бачу очима.)
Дякую, Олексій.
Олексій, +38O6718997OO ( viber, telegram), e-mail: avbondko@gmail.com

Повернутись до “Класифікація”