Re: Адениумы

439
На Новорічні свята зацвів вперше ще один міні-аденіум.. Квітка була, на відміну від інших міні, маленькою. Може це через зимове цвітіння, а може такою буде і влітку. З такою виглядає навіть якось і краще, ніж з дуже великими
Вкладення
0 IMG_0889.jpg 0 IMG_0889.jpg Переглянуто 4600 разів 95.8 Кіб
0 IMG_0886.jpg 0 IMG_0886.jpg Переглянуто 4600 разів 138.43 Кіб

Re: Адениумы

440
Можно и я своего беспризорника покажу. Перед Новым 2017 порадовал. Amata продержался 10 дней. На двух ветках были бутоны, скинул лишнее.
Вкладення
Amata продержался 10 дней Amata продержался 10 дней
Amata Amata
Amata старается Amata старается
Amata старается Amata старается

Re: Адениумы

442
Олег, а в повний ріст араба можна?
У мене зараз ті, що утворили бутони, потроху їх скидають. А в багатьох сам пообдирав. Хочу, щоб трохи вілпочили

Re: Адениумы

443
У меня тоже на одной ветке скинул бутоны, а двумя процвел. Цветочки маленькие держались каждый больше недели. Максимально пять цветков раскрытых держал на одной ветке.
Вкладення

Re: Адениумы

445
24.02.16 просыпается. (на зиму подрезал листья, оставшуюся часть листьев он отсушил и поскидывал, дал ему отдых - холодная зимовка 14-20 градусов, так рекомендовал продавец растения.)
Вкладення

Re: Адениумы

446
Может стоит сейчас обрезать его. Оставить по пару сантиметров от веток. Пусть отдохнет. К весне наростет веток. Переживаю что за лето вытянется и голые ветки будут только на концах листья. Да и желтить листья начал. может перекорм?

Re: Адениумы

449
Араб у Вас дуже швидко вигнав за рік. Мабуть інтенсивно підживляли. По їдеї, гілки мають бути в нього трохи коротшими товстими. Товщина їх в нижній половині нормальна,але довжиною зараз і формою починає нагадувати обезуми.
В одній з книг колись прочитав у розділі шкідників і хвороб, що листя жовтіє тому, що або брак такого-то хімічного елемента, або його надлишок, або мало води, або...або... або... От і розберись. У Вашому випадку може просто хотіти зимового відпочинку, просто зменшення зимового поливу.
Я б гілки йому суттєво вкоротив, щоббула якась природня пропорція араба. А можете попробувати розвести гілки в різні сторони, зафіксувати, щоб весною затверділи в такому положенні і далі продовжувати його формувати.
Але це суто моя думка.

Re: Адениумы

450
Теплицы нет. Летом растет на восточном балконе. Катострофически мало адениумам света. А сейчас под тремя диодовыми лампами стоят, мучаются.Скорее всего резать буду пусть отдохнет, может каудекс нарастит.

Повернутись до “Класифікація”