Адениумы

Вопросы классификации отдельных родов и видов
Пред. 1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 34 След.
Irenok » 15/04/2015-17:56
Квітка вражає. А який розмір рослини?
Кошка, гуляющая сама по себе, имеет форму листа Мёбиуса
sirocco » 17/06/2015-15:48
Irenok писал(а): Квітка вражає. А який розмір рослини?

Ірина, якось пропустив Ваш пост. Горщик 12

Після холодної сирої весни почалось літо

Вложения

IMG_8054.JPG
Пересорт, не відповідає замовленому
IMG_7923.JPG
Він же
IMG_8057.JPG
"Vanilla Ice"
IMG_8007.JPG
IMG_7997.JPG
"Vanilla Ice"
IMG_7940.JPG
Wangai
IMG_7936.JPG
Wangai
IMG_7929.JPG
Wangai
sirocco » 18/06/2015-09:42
Півторарічний спрезентований мені сіянчик "Amata". Перше цвітіння. Нажаль, не відповідає заявленому сорту... Але непогана форма квітки

Вложения

IMG_7984.JPG
IMG_8009.JPG
IMG_8033.JPG
Wangai
IMG_7962.JPG
Adenium swazicum cv. 'SANO WHITE' ES
Таня77 » 18/06/2015-11:19
sirocco, вы удобряете чем-то адениумы? Моим некоторым уже по 4 года, но цветов не видала пока :cry:
nestar » 18/06/2015-14:20
sirocco писал(а): Після холодної сирої весни почалось літо
,
я перепрошую, але прискіпаюсь до слів. Холодна весна - то мабуть зле для аденіумів(але шо маємо...), а от сира весна(нема худа без добра?) - мабуть шо треба. Це я так питаю про вологість повітря при вирощуванні аденіумів, бо щось вже не один рік невдається порозумітись з цими рослинами на довготривалій основі. А тут на фото така краса.
foksopotam1962 » 18/06/2015-15:23
Wangai просто супер!
sirocco » 18/06/2015-16:32
Аденіуми підживлюю або кактусними добривами, або для квіткових рослин, але, щоб не було багато азоту. Якщо у Вас рослини сидять в магазинній землі, то цвітіння без підкормки чекати можна ще дуже довго.
nestar писал(а): Холодна весна - то мабуть зле для аденіумів, а от сира весна - мабуть шо треба. Це я так питаю про вологість повітря при вирощуванні аденіумів

Аденіуми якраз бояться холодної сирості. Цього року на зашклений неутеплений балкон через нестабільність погоди і постійні відрядження зміг виставити тільки в останній день травня. 27-28 травня в нас дення температура була 8 градусів. На балконі 11.
Всю зимовку стоять в кімнаті на вікні з дуже рідким поливом. А коли в квітні вимикають опалення, а весна холодна, то полив взагалі приходиться припиняти. Тому вологість повітря якраз зайва. Бачив аденіуми, які зимували в кактусних теплицях на верхніх тепліших полицях. Через підвищену вологість під верхом аденіуми починали загнивати з кінців гілок.
Шукайте причину у себе в іншому. Як зимують, при якій температурі, які умови, полив влітку. Повірте, в Києві умови для них кращі, ніж у Львові- більше сонця і тепла і ці два показники стабільніші.
sirocco » 18/06/2015-16:34
foksopotam1962 писал(а): Wangai просто супер!

Саша, Думаю що це синонім відомого "Pitunia". А квіти дійсно цікаві- рїзних відтінків, різної інтенсивності на одній гілці.
Чекаємо тепер на цвітіння твоїх "Amata". Може будуть більш подібними до сорту
nestar » 19/06/2015-09:07
sirocco писал(а): Шукайте причину у себе в іншому. Як зимують, при якій температурі, які умови, полив влітку. Повірте, в Києві умови для них кращі, ніж у Львові- більше сонця і тепла і ці два показники стабільніші.

Sirocco дякую за відповідь. Отож бо й воно, що повинно бути краще... Та нормально зимують, бутони показують, а потім хопа, - травень, рости потрібно на всю катушку, а воно коріння тю-тю, каудекс здувся... Прочитано і перепробувано різного... Я ще тільки грішу на два моменти: 1) кватирка, регулярно відкривається, - протяг холодом; 2) ну і враховуючи їх (аденіумів) апетит, - забагато даю органіки, а це вологоємність. Мабуть попробую гравійку, на керамзиті-цеглі-перліті, ну не проблема лишній раз полити і лишній раз підживити (це я так собі думаю).
sirocco » 19/06/2015-12:15
nestar писал(а): Прочитано і перепробувано різного... Я ще тільки грішу на два моменти: 1) кватирка, регулярно відкривається, - протяг холодом; 2) ну і враховуючи їх (аденіумів) апетит, - забагато даю органіки, а це вологоємність. Мабуть попробую гравійку, на керамзиті-цеглі-перліті, ну не проблема лишній раз полити і лишній раз підживити (це я так собі думаю).

Кватирка, перетяг, холодне повітря- це може бути одна із причин.
А по грунту пораджу зробити легку суміш, яка буде швидко просихати. Я даю по 25 відсотків листяної землі і рижого торфу. Додаю 50 відсотків перліту без пороху. І ніякого піску, іншої крихти. Земля легка, швидко просихає, краще зайвий раз полити і не забувати час від часу про добрива. Люблять повне сонце. Слідкуйте, щоб каудекс не був дуже близько до нагрітого скла- може отримати опік.
Як торф в епіцентрі купляю недешеву, але за структурою хорошу німецьку торфосуміш. Там є два типи-полегшений пересіяний і звичайний. Обидва хороші. Нашим виробникам перестав вірити. Тоф перед розфасовкою на продаж повинен на торфовищах кілька років пролежати вивернутим, щоб розклались шкідливі кислоти і інші сполуки. Наші деякі теперішні торгуючі фірми цим нехтують і продають свіжевикопаний. Кілька разів на цьому опікся і я, і мої знайомі. По кактусах це мало помітно, а по багатьох сукулентах більше. Навіть звичайні кімнатні і балконні рослини відчутно реагують.
nestar » 22/06/2015-09:43
Дуже дякую, ну тепер точно мій аденіум заживе.
sirocco писал(а): Тоф перед розфасовкою на продаж повинен на торфовищах кілька років пролежати вивернутим, щоб розклались шкідливі кислоти і інші сполуки. Наші деякі теперішні торгуючі фірми цим нехтують і продають свіжевикопаний. Кілька разів на цьому опікся і я, і мої знайомі. По кактусах це мало помітно, а по багатьох сукулентах більше. Навіть звичайні кімнатні і балконні рослини відчутно реагують.
Іще раз дякую, а цього незнав, тому з деякого часу скептично відносився до торфу.
Tori » 22/06/2015-12:55
Молодняк из своих семян

Изображение
sirocco » 22/06/2015-16:01
Tori писал(а): Молодняк из своих семян

Красивые сеянцы. Перспективная плантация. Будет хорошая подвойная база для сортовых адениумов.
Tori » 22/06/2015-18:49
sirocco писал(а):
Tori писал(а): Молодняк из своих семян

Будет хорошая подвойная база для сортовых адениумов.

Н-ну-у-у-у, если учесть, что родители этих сеянцев сплошь сортовые махруны, я очень надеюсь, что некоторая часть сеянцев пойдет в них... время покажет.... буду держать в курсе...

Один из моих сортовиков - Phatumma Adenium

Изображение
sirocco » 23/06/2015-00:25
Tori, вибачте, не хотів образити такий перспективний молодняк :meeting:
Розкішний у Вас Phatumma

а ці розкрились у мене сьогодні- природний вид Adenium multiflorum і прищеплений минулого року напіввідомий "... Siam".
Маточник мав тільки половину бірки

Вложения

IMG_8108.JPG
IMG_8112.JPG
IMG_8103.JPG
IMG_8106.JPG
Пред. 1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 34 След.

• Объявление