Re: Gymnocalycium Cardenasianum & Spegazzinii в профиль и анфас

83
T.V.N. писав: 07/11/2022-10:06 Андрію, а можно трошки слів? Чи Ваші? Ні?
Вкладення
За польові номери не питайте - все відбір з світу по краплі за останні 15 років.  Як приклад погляньте на Gymnocalycium guanchinense p одного посіву. За польові номери не питайте - все відбір з світу по краплі за останні 15 років. Як приклад погляньте на Gymnocalycium guanchinense p одного посіву.
Все моє окрім : Все моє окрім :

Re: Gymnocalycium Cardenasianum & Spegazzinii в профиль и анфас

85
octopus писав: 08/11/2022-12:24 Другий рік в теплиці. Перший рік шок і зупинка в рості, тільки на осінь ожили. На другий рык поперло. Що цікаво, деяки не арматумо-кардени-спегі скоротили колючки.
А есть варианты на других гимнах, что колючки наоборот в теплице стали лучше давать? и покрытие в теплице какое поликарбонат, стекло? У меня за двойным стеклом в квартире, явно видно что колючка слабовата. Под поликарбонатом, прикрытием от дождя, все нормально.

Re: Gymnocalycium Cardenasianum & Spegazzinii в профиль и анфас

86
Теплиця скло і плівка з пухирцями. Рослини стоять біля виходу, влітку теплиця продувається вістром наскрізь, бо стоїть в чистому полі. До того рослини стояли під дашком з полікарбонату в дуже жорстких умовах. Я отримав перед переїздом декілька поліцефалів і бауріанумів, пілціорум - вони скоротили колючку. Жоден арматум, карден, спег і фероциор не відреагували ніяк на зміну умов.
Вкладення
Подивись як посилив колючку тело... Подивись як посилив колючку тело...
Відповісти

Повернутись до “Класифікація”