Мелокактуси

1
Всім доброго здоров'я !
Мені от стало цікаво чисто заради розширення ''кактусного'' кругозору.Знаю що мелокактуси рослини теплолюбиві і комфортна зимівля для них +15 градусів.Питання от яке є серед них високогірні види які витримують нижчі температури,чи ні.Можливо серед них є і холодостійкі види.Ерудованих кактусистів попрошу підключитись до теми :)


Re: Мелокактуси

2
Есть среди мелокактусов "высокогорные", растущие на высотах 900-1200 м над уровнем моря. Но им тоже необходима зимняя т-ра 12-14 градусов. Разница с прибрежными видами не велика.

Re: Мелокактуси

4
Константин Дзюган писав:Дякую за відповідь.Буду знати.Іще одне питання які саме види відносяться до ,,високогірних,,?
Melocactus albicephalus, amethystinus, amstutziae, axiniphorus, concinnus, conoideus, cremnophilus, curvicornis, diersianus, erythranthus, ferreophilus, fortalezensis, fortalezensis, griseoloviridis, krainzianus, robustispinus, unguispinus.
Может что-то пропустил.

Re: Мелокактуси

5
Цих видів що Ви написали вдосталь дякую.От в книзі Ніко Вермелена ,,Кактуси,, вичитав що мелокактус Нері(Melocactus neryi) стійкий до низьких температур.Незнаю чи об'єктивно писав автор про цей вид,але в книзі про це зазначається.

Re: Мелокактуси

7
Так згоден, мелокактус Нері мабуть один із найтеплолюбивіших з усіх видів даного роду.Його ареал простягається навіть більше не в тропічній а в екваторінальній зоні (північна частина Амазонії,Cуринам,Венесуела).

З часом вирощування мелокактусів з того моменту як було написано перше повідомлення даної теми, я вже маю певні знання які із мелокактусів найстійкіші до похолодань.

Так от на першому місці мелокактус перувіанус (melocactus peruvianus)
Із фотографій на фейсбуці одного угорського любителя були сфотографовані перувіануси з різних висот.Судячи з фото даний вид мешкає в тропічних на субтропічний арідних зонах.
По висоті росташування даний вид негребує рости на висотах вищих за 2500 метрів (судячи з польових номерів)

Ось фото з висоти 2000 метрів.
Melocactus peruvianus Caraz 2000m Peru
Вкладення

Re: Мелокактуси

8
Для порівняння той самий перувіанус але вже на висоті 900 метрів над рівнем океану.Очевидно на вищій висоті по габітусу видно опадів значно більше.

Фото з фейсбуку того ж мандрівника з Угорщини.

Melocactus peruvianus Canete valley 900m Peru
Вкладення

Re: Мелокактуси

9
Добрый вечер!
Друзья из г.Днепр предположили, что это Мелокактус.
Вопрос к знатокам этого рода. Пожалуйста, определите вид этих растений.
Растения из посева микса семян. Пакет лежал у меня лет 5 до посева
Вкладення

Re: Мелокактуси

11
Костянтине, дякую за допомогу в визначенні та за пораду у вирощувані (в темі Oroya).
Сама доля подарувала мені представників цього роду. Я ще в вересні розмірковував над замовленням насіння мелокактусів, але потім передумав на користь улюблених «мексиканців».

Конечно, и колючки и форма у мелокактусов красивы, но, по крайней мере, меня, больше всего привлекает цефалий. Подскажите, пожалуйста, сколько примерно надо ждать до его появления? Образование цефалия определяется возрастом, или первоочередное значение имеет размер растения? Можно ли как-то ускорить процесс?
Відповісти

Повернутись до “Класифікація”