Эхинопсисы

1
Перенесено из темы "Цветение"


xans писав:Знаю, что гибридные эхи - не "модно", "цветоводство" и т.д., но, по моему мнению, все это - недорогой снобизм.
Обьясните пожалуйста новичку,что значит "гибридные" эхинопсисы и как их отличить от породистых? :roll:
Востаннє редагувалось 15/07/2014-23:14 користувачем D_Petrov, всього редагувалось 2 разів.
Причина: Оверквотинг. Нарушение п.1.3.8. Правил форума. Цитата сокращена.


Re: Эхинопсисы

3
Род Эхинопсис (теперь включающий в себя Pseudolobivia, Lobivia, Trichocereus др.) в соответствии с ботанической номенклатурой включает в себя различные виды и подвиды.

Существует множество гибридов между этими видами, в чрезвычайном разнообразии обладающих уникальными свойствами. Вид этих растений не особенно разнообразен, но цветки (!!!) Это нужно видеть.
В сущности это результат не только гибридизации, но и селекции. Названия этих растений записываются так:
Echinopsis hybrid `Anna Maria` практикуется ещё обозначение номером, например A057 `Marathon`
после названия в скобках может быть указан автор, например, A099 `Antenor` (A.Wessner) или `Pease Eros` (Schick).
Как видите названия бывают очень романтические :-)

Гибридные эхинопсисы - целое направление в кактусоводстве, разнообразие цвета, формы, размеров цветков настолько
велико, что некоторые кактусоводы создают довольно серьёзные коллекции гибридных эхинопсисов.
Гибриды Боба Шика многие считают одними из самых необычных, и называют "Шиковские эхинопсисы".

Чтобы сохранить свойства гибрида размножать его приходится только вегетативно. (законы Менделя !)
И последнее из основного: у кактусистов термин "гибридный эхинопсис" часто используется в случаях, когда вид
неизвестен, но растение при этом может быть чистокровнейшим. В коллекциях эхинопсисы очень часто размножают как подвои, а для подвоев часто не называют вид.
Д.Петров, г.Воронеж

Re: Эхинопсисы

4
Геннадий404 писав:
Обьясните пожалуйста новичку,что значит "гибридные" эхинопсисы и как их отличить от породистых? :roll:
Геннадий, коллеги уже подробно объяснили. А я добавлю, что, как правило, большинство эхинопсисов на подоконниках - это именно гибридные, в том смысле, что их "натальная карта" давно утеряна...
Т.е. с коллекционной точки зрения они - никак. Но с эстетической - и цветение изумительное, и колючка бывает очень мощная, особенно у пожилых экземпляров.
Всего,
Xans

Re: Эхинопсисы

6
D_Petrov писав:Род Эхинопсис ..... цветки (!!!) Это нужно видеть...
Так, квіти у них просто шикарні!!!!! Сьогодні, в пошуках чогось новенького, знайшов такі фото ехінопсисів, що від них подих перехоплює, серце вилітає з грудей і взагалі не по собі робиться... Скажіть наскільки реально досягти такого ж (чи хоча б схожого) цвітіння в наших умовах??? І скажіть будь ласка, що це вид??? (Автор фото живе в Каліфорнії, США)
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
6.jpg 6.jpg Переглянуто 6297 разів 211.82 Кіб
3.jpg 3.jpg Переглянуто 6297 разів 218.21 Кіб
1.jpg 1.jpg Переглянуто 6297 разів 203.63 Кіб

Re: Эхинопсисы

7
Alexandr писав:наскільки реально досягти такого ж (чи хоча б схожого) цвітіння в наших умовах
Думаю, цілком реально...питання тільки в тому, де його тримати приблизно в 2050-их роках у 30-40 річному віці.
Якщо матимете таке місце, то 50-річний і зацвіте так, як на картинці 8-)

Re: Эхинопсисы

8
А можливо клімат за ці 35 років зміниться настільки, що й не доведеться будувати теплиці.......всю колекцію можна буде висадити у відкритий грунт................ :-D :-D :-D :-D :-D Та й заради таких масштабів цвітіння можна пожертвувати кількома квадратами.........
А хоча б такого як на 2 картинці праворуч можна досягти за більш короткий відрізок часу??? :)
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Эхинопсисы

9
Олександре, якщо клімат на нашій Землі так зміниться то нас чекає екологічна катастрофа.
Засухи як наслідок голод , неврожаї.Агрономи з південних областей України уже вважають нерентабельним сіяти цукровий так кормовий буряк бо засуха дає мізерний врожай, тай не тільки на півдні цього року по всій Україні недобір по цих культурах

Те що добре для кактусів не дуже добре для тих рослин які ми з вами споживаєм в їжу.

_________________________
Сообщение отредактировано - излишнее цитирование!
Администратор

Re: Эхинопсисы

10
Так, екологічна ситуація на Землі вже бажає кращого..............
А поки покажу трохи сортів ехінопсисів з сайту М. Кіслінга (назва сорту в назві файлу)..... Вибирав на свій смак..... До речі У КОГО ВОНИ (ЧИ ПОДІБНІ ЗА КОЛЬОРОВОЮ ГАММОЮ) Є?????
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
Echinopsis 'Anastasia' Schick.jpg Echinopsis 'Anastasia' Schick.jpg Переглянуто 6165 разів 48.2 Кіб
Echinopsis "Djinni' Schick EH.DjinniSchick05.Dez_ml.jpg Echinopsis "Djinni' Schick Переглянуто 6165 разів 71.42 Кіб
Echinopsis 'Spring Blush' (Schick).jpg Echinopsis 'Spring Blush' (Schick).jpg Переглянуто 6165 разів 55.32 Кіб
Trichoc. candicans Naturform 1 'rotor.-violett'.jpg Trichoc. candicans Naturform 1 'rotor.-violett'.jpg Переглянуто 6165 разів 51.7 Кіб

Re: Эхинопсисы

12
А ось НАЙ-НАЙефектніші.....................
І те ж питання: У КОГО ВОНИ ВЖЕ Є????
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
Echinopsis 'Goldrose'.jpg Echinopsis 'Goldrose'.jpg Переглянуто 6146 разів 45.24 Кіб
Echinopsis 'Icarus' Schick.jpg Echinopsis 'Icarus' Schick.jpg Переглянуто 6146 разів 54.53 Кіб
Echinopsis Virginia Woolf'.jpg Echinopsis Virginia Woolf'.jpg Переглянуто 6146 разів 50.28 Кіб
Echinopsis 'Reverie' Schick.jpg Echinopsis 'Reverie' Schick.jpg Переглянуто 6146 разів 61.65 Кіб
Echinopsis 'Samurai' Schick.jpg Echinopsis 'Samurai' Schick.jpg Переглянуто 6146 разів 59.52 Кіб

Re: Эхинопсисы

13
Skeptyk писав:ну це таке...одноденна краса...
а як ці ехінопсиси виглядають без квітів?
Як, як...Як звичайні ехи...
Якби не така висока вартість цих рослин, то я б з ПРЕВЕЛИКОЮ РАДІСТЮ виділив би їм "місце під сонцем"!!!!
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Эхинопсисы

14
Alexandr писав:Так, екологічна ситуація на Землі вже бажає кращого..............
А поки покажу трохи сортів ехінопсисів з сайту М. Кіслінга (назва сорту в назві файлу)..... Вибирав на свій смак..... До речі У КОГО ВОНИ (ЧИ ПОДІБНІ ЗА КОЛЬОРОВОЮ ГАММОЮ) Є?????
До чого фото Trichoc. candicans Naturform 1 'rotor.-violett' в темі гібридних ехінопсісов?

Повернутись до “Класифікація”