Re: Сristata, Monstrosa, Dichotoma...

76
1. наскільки я читав про кристати - вони цілком можуть утворювати нормальні пагони, які слід видаляти,
принаймні у прищеплених рослин. на своєму корінні мабуть цього робити не варто,
бачив теж в мережі неймавірний кущ лофофори, у якої поперемінно росли і кристатні, і нормальні голови
2. на cactus-art.biz свого часу обговорювалася кристатність - форма політоміка,
яка полягає у тому, що точки росту не витягуються в лінію, а постійно двояться-трояться...у мене
так росте копапопа лау, зроблю фото при нагоді


Re: Сristata, Monstrosa, Dichotoma...

77
Цікава інформація, Андрію. Як Ви мабуть замітили, на моїй власно-кореневій рослині теж є некристатні пагони (виділив червоним колом). На мій погляд, вони роблять рослину ще цікавішою. Взимку, чи можливо навесні буду пересаджувати рослину з 6-ки в 7-8см, тому що коріння вже розперло горщик. Тоді подивлюсь і вирішу, що робити з нормальними пагонами.
А ще цікаво дочекатись коли ця рослина зацвіте. Майже всі рослини з цього посіву вже цвіли.
Вкладення

Re: Сristata, Monstrosa, Dichotoma...

78
Мне нравится некоторая тревога и беспокойство, которые вот это фото вызывает как минимум у меня. А на самом деле это кристатная форма дискокактуса хорсти, снятая на макрообъектив.
.
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Re: Сristata, Monstrosa, Dichotoma...

79
Не знаю как у кого, но у меня кристатные сеянцы образуются крайне редко, где-то 1 раз на 10000 семян.
В этот раз порадовал SELENICEREUS grandiflorus, семена от Koehres(3143):
Вкладення
SELENICEREUS grandiflorus SELENICEREUS grandiflorus
SELENICEREUS grandiflorus SELENICEREUS grandiflorus
Відповісти

Повернутись до “Класифікація”