Re: Aloe

107
Ростиславе, Aloe chortolirioides і Aloe rouxii не маю, навіть ні в кого не бачив. Цікаво було б подивитись.
А от ще один вид, насіння якого я декілька разів замовляв у Кьореса. І останній раз все ж одне зійшло -
Aloe fleurentinorum.
Aloe fleurentinorum Aloe fleurentinorum
Aloe fleurentinorum Aloe fleurentinorum
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Re: Aloe

110
Краса!
Ростиславе, який грунт використовуєте?
Додам і я фото цього виду.
Олексій, +38O6718997OO ( viber, telegram), e-mail: avbondko@gmail.com

Re: Aloe

111
Олексію, грунт стандартний для більшості сукулентів - городна земля та гранітний відсів фракції +- 1 мм. ( 50/50 ).
Рослина від травня стоїть під відкритим небом, регулярно оприскується ( це запобігає швидкому підсиханню кінчиків листків ) та це ще, як стверджує постачальник, сіянець - усе в сукупності і призводить до формування каудексоподібного потовщення над кореневою шийкою. На відміну від іншої лінії ( клону ), який ще з 1990 -их років
розмножується вегетативно і в тих самих умовах, за винятком хіба що горщика, має набагато прозаїчніший вигляд і цвісти поки що не хоче. Зараз і його сфотографую.
Вкладення
Aloe bowiea Aloe bowiea

Re: Aloe

112
Дякую за відповідь, Ростиславе!
Ще звернув увагу, що на вашій рослині більш широко відкриті квіти ніж на моїй та дещо відмінна форма, так здалося за фото. То, мабуть, від різних умов, зараз мої рослини розміщуються на південно-східній лоджії за склом, та й грунт у мене більш скупий (кварц\перліт\компост - 2\1\1, для моїх умов добре себе зарекомендував).
Олексій, +38O6718997OO ( viber, telegram), e-mail: avbondko@gmail.com

Re: Aloe

113
Олексію, а який габітус має ваша рослина ( рослини ) - як моя квітуча чи як не квітуча, а, можливо, відрізняється від обох моїх?
Ступінь розкриття квіток дійсно залежить від умов, в даному випадку від вологості повітря - свою квітучу рослину я
фотографував через дві години після добрячої зливи. А до того квіти та бутони, практично, не відрізнялись від ваших
на фото.

Re: Aloe

114
Ростиславе, зараз у мене дві рослини. Одна була придбана у Норенка років 5-6 тому, росте добре, але за ций час не квітла й не діткувалася.
Інша була придбана восени у Слободянюка, сіянець з Чехії, від Свободи. Лист трохи ширший від першої. На фото її квіти, квітла у червні. "Цибулинки" є у обох рослин, загалом схожі на Вашу квітучу рослину.
Олексій, +38O6718997OO ( viber, telegram), e-mail: avbondko@gmail.com

Re: Aloe

117
Посеял месяца полтора назад Aloe albiflora, семена от Вити Горбачёва. Всхожесть - 47 семян из пятидесяти. Проращивал на влажной салфетке, потом перемещал в контейнер. Некоторые проклюнулись почти сразу, некоторые пришлось ждать. Последние три проросших сеянца переместил в контейнер три дня назад.
Aloe albiflora Aloe albiflora
Aloe albiflora Aloe albiflora
И также благодаря синхронизации с Леной Ивановой получил немного семян, перепылив своё цветущее растение с растением Лены. Здесь семян получилось меньше, но тоже довольно хорошо взошли:
Aloe albiflora Aloe albiflora
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Re: Aloe

118
Павло, гарні результати!
Що то у Вас за субстрат такий?

І для підтримки посівної теми додам фото цьогорічного досить вдалого посіву Aloe somaliensis RST357 Sheikh Pass, Somalia з власного насіння.
Олексій, +38O6718997OO ( viber, telegram), e-mail: avbondko@gmail.com

Re: Aloe

119
Олексій, дякую! Це сераміс. Спробував його восени - досить гарно в ньому ростуть хавортії та алое.
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Повернутись до “Класифікація”