Re: Январь 2015

2
Dmytro , это пародия ?
У меня отцветает стоявшая в самом холодном и тёмном месте привезённая осенью с дачи M.elongata. Я сначала решил, что на неё мусор попал (стоит на полу в зимовнике). Потом уже заметил, что это белые цветки)
Ariocarpus - forever !

Re: Январь 2015

3
Parodia chrysacanthion завжди цвіте зимою. Якщо не подобається перекошеність - після цвітіння розверніть іншим боком до сонця - за рік виправиться.

Re: Январь 2015

4
Роман Яковенко писав:Dmytro , это пародия ?
Ой :roll: , забув підписати раніше був оприділив її як parodia chrysacanthion (пан Garbar вже встиг це підмітити :-D )
Garbar писав:Parodia chrysacanthion завжди цвіте зимою.


На рахунок перекошеності
Garbar писав:Якщо не подобається перекошеність - після цвітіння розверніть іншим боком до сонця - за рік виправиться.
воно напевно може якось погано вплинути на рослину, наприклад ввести кактус в період стагнації. Якось раніше читав, що це ну дуже добре робити. Я ще не маю доброго досвіду у цій справі, тому буду вдячний за допомогу :-D :-D :-D !

Re: Январь 2015

7
Ось і мої власні сіянці зацвіли, рівно через два роки після посіву з насіння придбаного з каталогу Київського кактус клубу! Щиро дякую!
Вкладення
MAMMILLARIA laui v.dasyacantha MAMMILLARIA laui v.dasyacantha

Re: Январь 2015

10
Вова у меня тоже зачал около 4 бутонов но вытянул один к концу декабря. Я хотел убрать бутон когда отцвёл но не убирается. смотрю а он увеличивается. Он что самопильный?
Відповісти

Повернутись до “Цвітіння”