Зацвітає кактус перед зимівлею, що робити?

1
Я помітив нині на мамілярії плюмозі нині бутончик.
Але ситуація така: кактуси я не поливаю вже з місяць і вони стоять при температурі 16 вночі і 18 вдень. Буквально нині-завтра буде готова віконна тепличка і буде можливість їм робити плюс 10. Що порадите зробити? Скупо полити всі, зачекати тиждень і тоді в холод? Чи просто в холод одразу і нехай цвіте як хоче?


Re: Зацвітає кактус перед зимівлею, що робити?

4
GiorgioLviv писав:...на мамілярії плюмозі - бутончик.
Если один бутон, то пускай цветет. Поливать не надо, отцветет - выставите на зимовку. У меня много растений зимой цветет, я им условия зимовки не меняю. :-D :-D :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Зацвітає кактус перед зимівлею, що робити?

6
GiorgioLviv писав:... плюмозу не варто тримати абсолютно сухою всю зиму, це так?
У меня несколько крупных м.плюмоз, я их никогда не поливаю зимой. Но, у моих растений зимовка продолжается с декабря по март. В конце марта я выставляю некоторые растения на теплый чердак и начинаю опрыскивать. :-D :-D :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Зацвітає кактус перед зимівлею, що робити?

8
GiorgioLviv писав:...бутончиків більше, как би віночком...
:-D Если растение крупное - пускай цветет в тепле, можете немного полить, но обязательно просушите перед зимовкой. Бутоны лучше не трогайте - можете гниль занести. :(
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений
Відповісти

Повернутись до “Цвітіння”