Re: Новая книга "Wild Lithops"

46
Добре, що хоч один грішник публічно вибачився і покаявся, дякую за мужність. І хоча сам я чи не найзавзятіше захищав тут права автора книги, як виявилось, також неодноразово користувався піратською продукцією, зокрема музичною. Та й не менше 80% вітчизняної та російської ( включаючи радянську ) кактологічної літератури є нічим іншим. як плагіатом, в кращому випадку компіляцією. І що, з усім цим боротись чи далі жити за подвійними, а то й потрійними стандартами, чи,
як сказав класик радянського гумору О. Іванов - Свое спокойствие храня, я сам себе не враг... і не робити нічого?Кожному вирішувати за себе, але дуже хочеться, щоб хоча б в даному випадку жоден українець не був причетний до ганебних вчинків.


Re: Новая книга "Wild Lithops"

47
ось бачите....сам Харальд дав посилання на продані сайти,
на яких викладено по 4-7 фотографій окремих сторінок
ВЖЕ набагато краще....ВЖЕ можна собі уявити якість товару і прийняти рішення щодо купівлі

він сам чудово розуміє, що книгу такого рівня слід пропагувати,
демонструючи ДЕЯКІ сторінки...

Re: Новая книга "Wild Lithops"

48
До речі, а як правильно українською ( російською ) мовою написати і прочитати прізвище автора ? Оскільки він голландець, а голландська мова ближча до німецької, ніж до англійської, то схиляюсь до варіанту Яінта, хоча можу і помилятись. Слово за філологами.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

49
Нічого собі, яка полеміка цікава...:)

Справа з піратством інтелектуальної власності - це нині болюча та дискусійна тема, тому піднімати це питання при нагоді потрібно. Я за те, щоби права автора не порушувалися, а його праця винагороджувалася, особливо якщо це стосується нашої спільноти. Проте конкретно в даній темі всього цього можна було би уникнути якби дехто не виносив це питання на загал, а тихо попросив би когось особисто зробити для нього скан-копію хардковера і все...не було би цього потоку святенництва...
Особисто хочу додати, що із сучасною іноземною науковою літературою справи у нас кепські. В бібліотеках її обмаль, а для того, щоб провести нормальний літературний огляд для наукової роботи чи власних потреб потрібно бути мільйонером аби офіційно купляти статті та видання та ному ж самому Спрінгері чи Амазоні. Якби у мене не було можливості викачувати деякі наукові роботи з інтернету безплатно, тобто нелегально, то я би не зміг написати дисертаційну роботу в якій 80 відсотків літератури є закордонною. І по секрету скажу майже всі науковці та дослідники, або особисто домовляються з авторами через Research Gate, або качають статті та монографії нелегально.
Так, ми живемо у світі подвійних стандартів і як завжди світ не ділиться лише на біле й чорне.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

50
Як Ви переконливо та лаконічно обгрунтoвали причини яскравої сірості вітчизняної науки ! І ще таке. Знаючи, що автор книги слідкує за темою на форумі, чи доречно хвалитись такими особистими "досягеннями"?

Re: Новая книга "Wild Lithops"

51
Послухайте, я сказав так як воно є і нічого не приховую... Я не хвалюся, не виправдовуюся, тим паче, нікого не виправдовую... Мені навіть не соромно, бо в деяких випадках іншого способу просто немає. Ну от не міг я будучи аспірантом, що отримував 2000 грн. на місяць, платити за потрібні мені наукові статті по 20 - 50 доларів.
На кінець хочу додати, що у світі все більш популярною є тенденція відкритого публікування електронного видання авторами після тиражування паперового варіанту книги, оскільки навіть після цього людей, котрі куплять оригінальне паперове видання, особливо з підписом автора, аніскільки не зменшиться.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

53
4 страницы ни о чем. Вода в ступе.
Вот мои 3 копейки. У книги есть один недостаток. Нет "сопряжения" с полевыми номерами по Колю. Данный момент можно решить просто - заказать в Британском обществе брошюрку со всеми полевыми номерами по Колю и с локалити и сопоставить фото из книги с описанием локалити с полевыми номерами. Цена вопроса 5 фунтов. Пай палл кажется принимают.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

55
octopus писав:4 страницы ни о чем. Вода в ступе.
Вот мои 3 копейки. У книги есть один недостаток. Нет "сопряжения" с полевыми номерами по Колю. Данный момент можно решить просто - заказать в Британском обществе брошюрку со всеми полевыми номерами по Колю и с локалити и сопоставить фото из книги с описанием локалити с полевыми номерами. Цена вопроса 5 фунтов. Пай палл кажется принимают.
А вы уверены что сопоставив у вас будет 100% соответствие с природниками на фото. Я уверен что нет , поэтому считаю что это лишнее. Есть еще полевые номера от Tok Schoeman, с ними тоже автору нужно было сделать "сопряжение"?
Відповісти

Повернутись до “Новинки”