Re: Новая книга "Wild Lithops"

19
Дуже сумно та гірко, коли зло навіть не усвідомлює, що воно є злом. І чи не в цьому одна з причин того, що країна опустилась в придонний шар світової цивілізації, коли книга за 85 євро для багатьох стала недоступною.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

20
Как таковая книга мне не нужна, ибо литопсы не выращиваю. Просто собираю библиотеку по ксерофитам..
Востаннє редагувалось 24/12/2018-23:03 користувачем Systematist, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Излишнее цитирование

Re: Новая книга "Wild Lithops"

21
обалдіти, яке я паскудне зло, що не усвідомлює себе злом...
повторюю, перед тим як купити товар, кожна нормальна людина має право відкрити і обмацати
оскільки купивши таку книгу, ви не зможете її відправити назад і отримати з поверненням ВСІ витрачені кошти,
то це завідомо неправильний бізнес і порушення прав споживача...

попередній перегляд електронної версії цілком заповнює цей дисбаланс....

Re: Новая книга "Wild Lithops"

22
Skeptyk писав: повторюю, перед тим як купити товар, кожна нормальна людина має право відкрити і обмацати
оскільки купивши таку книгу, ви не зможете її відправити назад і отримати з поверненням ВСІ витрачені кошти,
то це завідомо неправильний бізнес і порушення прав споживача...

попередній перегляд електронної версії цілком заповнює цей дисбаланс....
Будь-ласка, Андрію, не ставте в один ряд товари повсякденного вжитку та продукт інтелектуальної власності, де пріоритетним є не захист прав споживача, а захист авторського права. До речі, саме до автора або його правонаступників Вам слід звертатися з питань детального ознайомлення чи попереднього перегляду.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

23
Да. Если бы у нас было всё лицензировано. Не знаю на многое ли хватило-бы нашей страны, но мы бы опустились в эпоху "тоталитарного дефицита", где царствовало "Ура!,достал". Я там уже жил, больше не хочу.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

24
Я також дуже не хочу повертатись до СРСР, але не доберу, чому саме ліцензування може повернути нас в " епоху тоталитарного дефицита", адже населення країн, де " все лицензировано" входить до " золотого мільярда".
Востаннє редагувалось 24/12/2018-23:05 користувачем Systematist, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Излишнее цитирование

Re: Новая книга "Wild Lithops"

27
далеко не каждый может себе позволить подержать эту книгу в руках, но тот кто хочет насладиться фото дикарей, не откажется от электронной версии, когда в 2005 , ко мне в руки попала книга литопсы , так я её проксерокопил на диск от первой страницы до последней, и потом неделю просматривал на диске.

Re: Новая книга "Wild Lithops"

29
ну от смішно і все
ліцензування, інтелектуальна власність...
реклама каже, що воно добре - і Ви купуєте?
тоді Ви банально маєте слабку психіку, якщо купуєтесь на рекламу.

реклама кричала, що книги росіян Рогацкіна (про гімнокаліціуми)
і Дєміна (така загальнооглядова) суперпупер...ледь не купив...
побачив електронні версії - проглянув по діагоналі, зрозумів що нічого особливого, і відтоді
не читав, хоч і вони буквально от тут - в папці D:/Кактуси/Книги

тому електронні книги - абсолютно нормальний шлях до адекватної оцінки вартості (літературного) товару

Re: Новая книга "Wild Lithops"

30
Мені якось вистачило здорового глузду і без електронних версій не купувати книг зазначених Вами авторів.
А як Ви вважаєте, наскільки коректно написано Ваш останній пост ? Читаючи подібне, жодним чином не торкаючись рівня психіки ( я не психіатр ) автора, виникає лише питання про рівень IQ. Адже це той випадок, коли при відсутності аргументів переходять на особистість.
Щоб Ви не написали, відповідати не буду, - Sapientis sat.
Відповісти

Повернутись до “Новинки”