Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты !

77
Дорогие Дедушки Морозы.Буду очень благодарна за деток сульки рауши можно неукорененных.Я их привью.Моя к сожалению отошла в мир иной.Все попытки перепривить успехом не увенчались.Я вела себя хорошо,лелеяла кактусят,но к сожалению не сразу заметила проблему.Зимовка,все в ящиках.

Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты !

78
Сьогодні зранку відправив всі подарунки - приємних свят !)

Хочу побажати усього найкращого, і не забувайте з розумінням ставитися до цих дивних рослин. Задля цього все ж таки читайте і ще раз читайте. Свій досвід з'явиться з часом, а до тої пори обходьтеся чужим) Це стосується молоді в "нашій справі".
Ну а для більш досвідчених колег - бажаю якісного розширення колекцій та достатних можливостей для іх утримання)
Ariocarpus - forever !

Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты !

79
Спасибо Дедушке Морозу Виталию из Днепропетровска за присланные семена.Их так много,что можно целую плантацию гимныков засеять.В свою очередь обещаю,как подрастут,стать доброй Снегурочкой для начинающих кактусистов.

Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты !

81
Роман, огромное спасибо за Новогодний Подарок. Вы по моим предпочтениям попали прям в точку... Доволен как слон...
И большое спасибо за керамзит, не думал что посевной уж настолько мелкий))))) В конце февраля планирую посевы, он как раз то что нужно..


Всех с наступающим ))))))))))

Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты !

82
Я бажаю веселих та приємних свят усім колегам !

Намагався максимально виконати всі забаганки, не шкодуючи ніякими рослинами)
Маю надію, що і ви колись підтримаєте початківців - кактусолюбів) А може хтось допоможе інакше будь-якій людині, не зважаючи на те знайомі ви чи ні)

Хай вам щастить !)
Ariocarpus - forever !

Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты!

89
Добрий вечір усім)

Я також отримав новорічний подарунок, дякуючи Eriocactus) До речі - другий рік поспіль !
В цей раз я просив насіння улюблених мною ехіноцереусів. Прийшло не тільки воно, а ще й епітеланта та турбін псевдопектинатний) Це не все - до купи декілька прекрасних сіянців Parodia maasii v albescens VG 944 і Ferocactus fordii.

Олександре - від мене величезна подяка !)

P.S.: коли у школі прочитав "Вечора на хуторі близ Диканьки", то і не здогадувався, що буду колись отримувати кактуси з цього прекрасного містечка !)
Як я довідався, колись пгт Диканька (у давнину - село) належало славнозвісному роду Кочубеїв. Згадали Ariocarpus kotschubeyanus ?) Так буває, що дивно перетинаються назви, часи, люди ...)
Ariocarpus - forever !

Re: Новогодние подарки - акт щедрости и доброты!

90
Дорогой дедушка Мороз!
Хотел бы получить в этот прекрасный праздник немного семян (и неважно каких) от тебя или твоих гномов)
Из растюх хотел бы Сулюкоребуцию рауши и что нибудь тефрокактусное (карликовые опунцивые)...

пы.сы. Сам готов побыть дедом Морозом для кого-нибудь...Тока хотелок по моим скромным силам пока нет(
Відповісти

Повернутись до “Гумор та інші вільні теми”